tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kask od autoryzowanego dealera - dlaczego warto go kupić?
NAS Analytics TAG

Kask od autoryzowanego dealera - dlaczego warto go kupić?

Autor: Reklama 2012.06.04, 11:16 Drukuj

Część z Was zapewne nie zwraca uwagi na to, gdzie kupuje kask – czy od Autoryzowanego Dealera SHOEI, czy z niepewnego źródła. A to, od kogo kupujecie kask, ma kluczowe znaczenie – nie tylko ze względu na późniejszą realizację gwarancji i udział w bezpłatnych akcjach serwisowych, ale przede wszystkim – ze względu na Wasze bezpieczeństwo.

Odpowiednie dopasowanie

W procesie kupowania kasku najistotniejsze jest odpowiednie dopasowanie. Jeżeli rozmiar kasku jest źle dobrany, wtedy na szali stawiamy nasze bezpieczeństwo. Z jednej strony – niedopasowany kask podczas uderzenia nie chroni naszej głowy w stu procentach, ponieważ energia uderzenia nie rozkłada się tak jak powinna. Możliwe zagrożenia to m.in. wstrząs mózgu, złamanie kości policzkowych lub inne urazy głowy. Z drugiej strony – zły rozmiar to dyskomfort w czasie jazdy. Za mały kask powoduje nieprzyjemny ucisk i ból. Natomiast zbyt duży rozmiar powoduje poruszanie się kasku na głowie i dużo wyższy poziom hałasu nawet przy niskich prędkościach. Skutek? Poirytowany i zdekoncentrowany kierowca. Efekt końcowy? Dużo niższy poziom bezpieczeństwa!

Autoryzowani Dealerzy są przeszkoleni, aby odpowiednio dobrać kask i dopasować rozmiar. Mają nie tylko gruntowną wiedzę, ale i praktyczne narzędzia – dostęp do wszystkich modeli i rozmiarów kasków SHOEI, do przydatnych akcesoriów, w tym do różnej wielkości wnętrz – wkładek bocznych i centralnych. Doradzą kiedy nie wiesz, czy lepszy dla Ciebie jest np. kask szczękowy z blendą przeciwsłoneczną (Neotec), kask integralny z szybą high definition, czy może kask otwarty z szybą przyciemnianą lub bez szyby, tzw. jet (RJ Platinum R).

Wiedza u źródła

Autoryzowani Dealerzy mają kontakt z Centralą SHOEI, w przeciwieństwie do innych sprzedawców. To oni jako pierwsi mają dostęp do nowości SHOEI. Dołożą również wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i rozwiązać każdy problem.

Są szkoleni przez wykwalifikowanych pracowników z Centrali SHOEI z Japonii i Niemiec. Mają wiedzę na temat produkcji i budowy kasków SHOEI, a także procesów fizycznych zachodzących podczas użytkowania kasku. Posiadają uprawnienia do serwisowania, potwierdzone certyfikatami SHOEI z Japonii, Niemiec i Polski.

Pewność, że kupiony kask jest oryginalny i nieleżakowany

Kupując kaski u Autoryzowanych Dealerów macie pewność, że kupujecie nowy i oryginalny produkt z oficjalnego obiegu i nie wspieracie tzw. „szarej strefy”. Nasi sprzedawcy z dokładnością co do dnia mogą wskazać kiedy kask został wyprodukowany – dzięki temu można się przekonać przed zakupem, że kask jest świeży i nie leżał od lat na sklepowej półce.

5 lat gwarancji i bezpłatnego serwisu

Wszystkie kaski SHOEI kupione w oficjalnej sieci dealerskiej mają 5-letnią gwarancję od daty zakupu i 7-letnią gwarancję od daty produkcji. To znaczy, że nawet kupując kask z kolekcji ubiegłorocznej i jeszcze wcześniejszej – macie na niego również 5 lat gwarancji. W tym okresie możecie reklamować swój kask, a także skorzystać zupełnie nieodpłatnie z akcji serwisowych organizowanych przez SHOEI Polska.

Bezpłatne akcje serwisowe SHOEI są przeprowadzane na większości najważniejszych wydarzeń motocyklowych, imprezach wystawienniczych, zawodach, czy dniach otwartych sieci SHOEI w całej Polsce.

Odwiedźcie nas również na Facebooku.

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę