tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM zaprezentowa model 450 SX-F 2021 Factory Edition
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM zaprezentowa model 450 SX-F 2021 Factory Edition

Autor: Informacja prasowa 2020.12.02, 13:11 2 Drukuj

Na żywo, czy na ekranie, widok zwycięskiego motocykla w pełnym locie jest zawsze czymś wyjątkowym dla każdego fana Ready To Race. Rywalizacja nigdy się nie kończy, a KTM pozostaje wierny swojemu fundamentalnemu celowi, jakim jest ciągłe przekraczanie granic, szukając czegoś jeszcze lepszego dla wszystkich zawodników na linii startu.

Po zdobyciu tytułu mistrzowskiego w sezonie 2019 AMA Supercrossu w klasie SX450, w 2020 Cooper Webb 13 razy stawał na podium i wygrał cztery rundy. Tym sposobem zajął drugie miejsce w mistrzostwach na pokładzie KTM 450 SX-F Factory Edition. Na tym samym modelu, Marvin Musquin siedem razy finiszował w najlepszej trójce w serii AMA Pro Motocrossu 2020, wracając do startów po kontuzji i ostatecznie zajmując satysfakcjonujące czwarte miejsce w końcowej klasyfikacji sezonu klasy 450.

NAS Analytics TAG

Wykorzystując w pełni doświadczenia zebrane podczas niezliczonych treningów i wykonanych okrążeń podczas wyścigów, KTM wprowadza kluczowe ulepszenia w najnowszej odsłonie KTM 450 SX-F Factory Edition. Model 2021 wygląda niemal identycznie jak maszyny Red Bull KTM Factory Racing, na których startują najlepsi zawodnicy świata w Supercrossie i Motocrossie.

Tworząc bezpośrednie nawiązanie do maszyn Coopera i Marvina, motocykl jest wyposażony w pomarańczową ramę, fabryczne koła, fabryczne potrójne zaciski anodowane na pomarańczowo, kompozytową osłonę silnika, osłonę sprzęgła Hinson i pomarańczową tylną zębatkę. Lista wyposażenia zawiera również: tłumik marki Akrapovič, urządzenie factory start holeshot, półpływający przedni hamulec i osłonę tarczy.

Godnym uwagi dodatkiem na rok 2021 jest moduł łączności, który jest teraz dostępny w standardzie i jest zintegrowany z nową nakładką na kierownicę. Oznacza to, że innowacyjną aplikację myKTM można zsynchronizować natychmiast i bez konieczności stosowania dodatkowych części. Korzystając z aplikacji myKTM, motocykliści na wszystkich poziomach mogą dostosować ustawienia silnika do swoich potrzeb.

Dodatkową zaletą aplikacji myKTM jest możliwość wybierania spośród zaleceń dotyczących zawieszenia w oparciu o indywidualne cechy każdego motocyklisty. Dzięki kilku łatwym opcjom w menu każdy kierowca KTM'a 450 SX-F Factory Edition 2021 może dopasować swój motocykl do różnych warunków i terenu.

KTM 450 SX-F Factory Edition 2021 - najważniejsze cechy
- zaktualizowana grafika Red Bull KTM Factory Racing,
- moduł łączności w standardzie,
- możliwość połączenia się z innowacyjną aplikacją myKTM,
- wsuwany tłumik Akrapovič,
- potrójne zaciski fabryczne anodowane na pomarańczowo,
- koła KTM Factory,
- fabryczny rozruch przedniego widelca,
- ekskluzywna pomarańczowa rama,
- osłona silnika z kompozytu,
- siedzisko fabryczne z pieczęcią Selle Dalla Valle,
- pół-pływająca przednia tarcza hamulca,
- osłona przedniej tarczy hamulcowej,
- pomarańczowa zębatka tylna,
- aktualizacje silnika,
- osłona sprzęgła Hinson.

Joachim Sauer - starszy menedżer produktu KTM Offroad: - Kierowcy nie mogą być bardziej "Ready to Race" niż z naszym nowym KTM 450 SX-F Factory Edition. Wiedzieliśmy, że motocykl musi wyglądać dobrze, ale chcieliśmy również zachować te same szczegóły techniczne, które stawiają ten model jako jeden z flagowych w naszej ofercie. Jego możliwości zostały udowodnione. Bardzo przydatne dodatki na 2021, moduł łączności i aplikacja myKTM pozwalają każdemu kierowcy w pełni wykorzystać ich potencjał w każdych warunkach. Ufamy, że dzięki temu motocyklowi fani KTM na całym świecie znajdą maszynę do wygrywania wyścigów, która naprawdę na to wygląda.

Model 2021 KTM 450 SX-F Factory Edition, w limitowanej ilości, będzie dostępny u autoryzowanych dealerów KTM'a na całym świecie już w tym miesiącu.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr