tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM i wzrost sprzedaży o 22,4 % w 2011 roku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM i wzrost sprzedaży o 22,4 % w 2011 roku

Autor: Łukasz „Boczo” Tomanek 2012.02.22, 13:44 Drukuj

Austriacy mają prawo się cieszyć. Nawet bardzo. KTM w 2011 roku odnotował wzrost sprzedaży o 22,4 %, co jest prawdziwie monumentalną liczbą. Wszystko dzięki rynkowi indyjskiemu. KTM skupił się właśnie na tej części świata, co poskutkowało, ponieważ w sumie sprzedano 81,200 pomarańczowych sprzętów na całym globie.

Powodem tak spektakularnego sukcesu był Duke 125. Rynek indyjski docenił ogromny fun, cenę, lekkość i przystępność małego księcia. KTM będąc na fali zwycięstwa przygotował Duka 200, który już jest sprzedawany w Indiach, oraz szykuje się do wypuszczenia Duka 350. Seria EXC także miała swoją rolę w osiągnięciu takiego wyniku, ale nie ma wątpliwości, komu należy się medal.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę