tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM gotowy do sprzedaży modelu Freeride E
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM gotowy do sprzedaży modelu Freeride E

Autor: Lovtza 2014.09.18, 10:00 5 Drukuj

Po lekkim falstarcie jakim była prezentacja Freeride E w roku 2011 KTM jest w końcu gotowy do sprzedaży tego przełomowego jednośladu. W ciągu ostatnich trzech lat Austriacy usunęli błędy w początkowym projekcie i postawili na chłodzony cieczą silnik PMAC, który generuje 21,5 KM.

Poza zmianami w układzie napędowy, dużo nowości pojawiło się również w układzie zasilania. Motocykl wyposażony jest teraz w łatwo wymienialną baterię (wystarczy podnieść siedzenie i odkręcić 4 śruby) o pojemności 2,6 kWh. Pozwala ona na godzinę jazdy „pełnym gazem”, a do jej pełnego naładowania potrzeba 80 minut (80% pojemności załadować można w 50 minut). Producent do motocykla dostarcza rzecz jasna również system szybkiego ładowania. 

NAS Analytics TAG

Dotychczas mówiąc o KTM Freeride E mieliśmy na myśli jeden motocykl. Teraz wiadomo, że będzie on dostępny w różnych wersjach. Do klientów trafią modele enduro KTM Freeride E-XC oraz wersja supercross KTM Freeride E-SX. W roku 2015 w sprzedaży pojawić się ma również wersja supermoto. Cena? W Niemczech model E-SX kosztować ma 10,995 Euro, a model Freeride E-XC uszczupli kieszeń przyszłych właścicieli o 11,295 Euro. Oznacza to, że tradycyjne modele spalinowe mogą czuć się niezagrożone. Na razie…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
KTM Freeride E electric dirtbike E XC enduroKTM Freeride E electric dirtbike E XC zabawa
NAS Analytics TAG
KTM Freeride E electric dirtbike E XC w gorachKTM Freeride E SX EXC jazda
KTM Freeride E electric dirtbike E XC rideKTM Freeride E SX EXC
KTM Freeride E electric dirtbike E SX E XC staticKTM Freeride E SX EXC stand
KTM Freeride E electric dirtbike E SX E XC batteryKTM Freeride E electric dirtbike E SX E XC dash
KTM Freeride E electric dirtbike E XCKTM Freeride E electric dirtbike E SX E XC panel
KTM Freeride E electric dirtbike E SX E XCEnduro KTM Freeride E SX EXC
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę