tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM Adventure 1190 - pierwsze oficjalne zdjęcie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM Adventure 1190 - pierwsze oficjalne zdjęcie

Autor: Łukasz „Boczo” Tomanek 2012.09.19, 08:44 6 Drukuj

Widzieliśmy już nowego Adventure’a w akcji, ale po pierwsze był to model prototypowy, a po drugie teraz  możemy dokładnie obejrzeć motocykl produkcyjny i zwrócić uwagę na kilka detali. Motocykl wygląda niesamowicie. Oczywiście z racji, że jest to KTM, mamy wzornictwo mieczem ciachane, ale całość prezentuje się intrygująco i ogarnia nas dziwne pragnienie posiadania tego motocykla. Które wzmacnia się, kiedy słyszymy, że nowy Adventure ma mieć 150 KM i ważyć 235 kg w gotowości do jazdy.

Z informacji na zdjęciu dowiadujemy się także, że KTM Adventure 1190 będzie miał regulowaną szybę i siedzenie, kontrolę trakcji, sprzęgło antyhoppingowe, C-ABS i 4 tryby pracy. Czy panowie z Ducati to widzą? Czyżby ktoś miał zagrożoną pozycję sportowo-psychopatycznego turystycznego enduro? Podobno niektóre środki nasenne są bez recepty…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę