tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM 1190 Adventure i BMW R1200GS - co brzmi lepiej?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM 1190 Adventure i BMW R1200GS - co brzmi lepiej?

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2013.04.10, 13:02 6 Drukuj

Jedni kompletnie nie zwracają uwagi na dźwięk motocykla, inni wprost ubóstwiają mechaniczną kakofonię wydobywającą się z wydechu. Porównywanie dźwięku dwóch motocykli oczywiście nie wnosi nic odkrywczego i ma charakter jedynie rozrywkowy, ale warto posłuchać, co brzmi lepiej - KTM 1190 Adventure czy nowe BMW R1200GS.

NAS Analytics TAG

KTM Adventure, którego niedawno przetestowaliśmy jest wyposażony w wielkie V2, które jednak nie ma nic wspólnego z chopperami i gulgotaniem. Silnik błyskawicznie wkręca się na obrotowy i słychać, że lubi tam przebywać. Z kolei nowy GS to charakter, charakter i jeszcze raz charakter. Nic nie brzmi podobnie, choć wielu stwierdzi, że dźwięk przypomina pierdzenie jakiegoś małolitrażowego dwusuwa. Naszym zdaniem do wydobycia prawdziwego spektaklu dźwiękowego z tych dwóch sprzętów należałoby zamontować w nich akcesoryjne kominy.

Który dźwięk podoba się Wam bardziej?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 6
Poka wszystkie komentarze
Autor:f 10/04/2013 17:06

ktm

Odpowiedz
Autor:sdkjfkdsnksc 10/04/2013 16:47

ktm lepiej brzmi

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr