tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Już w kwietniu pierwsza edycja Bałtyckiego Rajdu! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Już w kwietniu pierwsza edycja Bałtyckiego Rajdu!

Autor: Informacja prasowa 2019.01.17, 15:47 Drukuj

W kwietniu czeka nas wyjątkowe wydarzenie - pierwsza edycja Bałtyckiego Rajdu, podczas którego spotkają się miłośnicy zabytkowych motocykli i samochodów.

Bałtycki Rajd organizowany jest przez Stowarzyszenie Pojazdów Zabytkowych Lębork, którego przewodniczącym jest znany w środowisku motocyklowym Marcin Wójcik.

Trasa rajdu przebiegać będzie przez malownicze, nadmorskie tereny Ziemi Lęborskiej. Bazą zlotu będzie InterCamp’84 - zaprzyjaźniony ośrodek campingowy usytuowany niedaleko przystani jachtowej w Łebie.  

Organizatorzy zapewniają weekend pełen wrażeń, piękną trasę, ciepły posiłek, wspaniałe widoki i atmosferę. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie Stowarzyszenia Pojazdów Zabytkowych na Facebooku oraz pod adresem baltyckirajd(at)wp.pl

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę