tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Junak 125 Racer 2018 - odważna stylistyka, wtrysk paliwa i norma Euro 4

Junak 125 Racer 2018 - odważna stylistyka, wtrysk paliwa i norma Euro 4

Autor: Informacja prasowa 2018.05.17, 13:38 Drukuj

W sieci dealerskiej firmy Junak dostępny jest już najnowszy model Racer 125, posiadający nie tylko mocną, sportową stylizację, ale też pakiet nowoczesnych rozwiązań. Są to m.in. elektroniczny wtrysk paliwa i silnik spełniający normę Euro 4.

Motocykl klasy 125, z którym rozpoczynacie przygodę z jednośladami, nie musi być nudną i powolną maszyną bez wyrazu. Junak Racer 125 w wersji na sezon 2018 to zupełnie świeże i odważne spojrzenie na ten segment motocykli. Zastosowano tu kilka sportowych akcentów, popartych wyrazistą kolorystyką. To znakomita maszyna dla młodych ludzi, a także dla wszystkich, którzy po prostu czują się młodo.

Do napędu Junaka Racer 125 posłużył silnik o mocy ok. 11 KM, wyposażony w japoński układ wtrysku paliwa firmy Mikuni. Dzięki temu praca jednostki napędowej jest równa i stabilna w pełnym zakresie obrotów, obniżyło się także zużycie paliwa. Co ważne, dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom, motocykl spełnia rygorystyczną normę emisji spalin Euro 4.

O modelu Racer 125 wypowiada się Karol Kopytek z firmy Junak:

Zależało nam na stworzeniu propozycji otwartej na nieco młodszych użytkowników. Z tego względu nie brakuje tutaj sportowych linii. Motocykl ma się wyróżniać na drodze co myślę, że osiągnęliśmy dzięki odważnej kolorystyce dostępnej w trzech wersjach. Moim zdaniem Junak 125 Racer to też dobry krok w kierunku rozwoju swojej pasji i świetne przygotowanie do zdobycia jednej z motocyklowych kategorii prawa jazdy.

Jeśli właśnie rozpoczynasz przygodę z motocyklami klasy 125, koniecznie zajrzyj do najbliższego dealera marki Junak i zabierz Racera 125 na jazdę testową. Będziesz zaskoczony, jak dobrze wykonany może być jednoślad na prawo jazdy kat. B!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę