tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Junak RZ125 - test video
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Junak RZ125 - test video

Autor: Raff 2018.05.10, 13:37 Drukuj

Junak RZ125 to niedrogi i całkiem ładny motocykl, którym śmiało można skoczyć gdzieś dalej. Konrad testował go pod Warszawą podczas długiego weekendu majowego.

Mimo niepozornych parametrów, Junak RZ125 zaskakuje wygodną pozycją i bardzo przyzwoitym wykończeniem detali. Silnik nie zapewnia może wielkich emocji, ale pozwala na sprawne przemieszczanie się bocznymi drogami.

NAS Analytics TAG

Sporym atutem RZ125 jest także przepastny zbiornik paliwa, który pomieści 18 litrów benzyny. Taka ilość przy takiej pojemności wystarczy na bardzo długą podróż. Nie bez znaczenia jest także cena, która wynosi niecałe 6000 zł.

Więcej szczegółów dotyczących tego motocykla znajdziecie w videoteście Konrada, miłego oglądania!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr