tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jonny Walker wygrywa Red Bull Romaniacs 2014
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jonny Walker wygrywa Red Bull Romaniacs 2014

Autor: Lovtza 2014.07.21, 10:42 2 Drukuj

Jonny Walker wygrywa Red Bull Romaniacs 2014. Brytyjczyk był obok Grahama Jarvisa jednym z najpoważniejszych kandydatów do wygrania tej imprezy. Walker wygrał dwa spośród 4 dni rywalizacji w rumuńskich Karpatach. Na prologu był trzeci. Całościowo dało mu to zwycięstwo w całej imprezie. Podium uzupełnili Graham Jarvis (zwycięzca z roku 2013) oraz Wade Young. Pełne wyniki znajdziecie TUTAJ.

A tak Jonny Walker radził sobie na prologu w Sibiu:

NAS Analytics TAG

Jonny Walker - zwycięzca Red Bull Romaniacs 2014:
"Tak bardzo cieszę się ze zwycięstwa w Romaniacsach. Po wygranej na Erzberg chciałem aby sprawy nadal szły w dobrym kierunku, choć wiedziałem że pokonanie Grahama (Jarvisa - przyp. red.) nie będzie łatwe. Mocno się jednak na tym skupiłem i pracowałem ciężko na wynik. Udało się, jestem bardzo szczęśliwy."

"Wjazd na linię mety, w sytuacji gdy wiesz, że wygrałeś wyścig, to niesamowite uczucie. Romaniacs niszczy Cię kondycyjnie i mentalnie dzień po dniu, ale wygrana to fantastyczne uczucie. To kompletnie inny wyścig niż na Erzberg i wygranie obu tych imprez naprawdę dużo dla mnie znaczy. Chciałbym podziękować Sebowi, mojemu mechanikowi, ekipie KTMa i wszystkim moim sponsorom - wygrana w Red Bull Romaniacs to praca prawdziwie zespołowa!"

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr