tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jeszcze jedna zapowiedź ZZR 1400 - Kawasaki szaleje NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jeszcze jedna zapowiedź ZZR 1400 - Kawasaki szaleje

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.09.08, 15:28 9 Drukuj

Jeżeli ktoś z marketingu Kawasaki naprawdę uważa, że ludzie uwierzą w kolejny „przypadkowy” przeciek, to zalecalibyśmy zmianę personelu. Zieloni znowu puścili parę z ust, która tym razem trafiła do sieci za pośrednictwem MotoUSA.

Więcej szczegółów, jak już dobrze wiadomo, poznamy 10. października, ale jak niesie plotka, ZZR1400 (lub ZX-14, jeżeli przejęte zostanie nazewnictwo amerykańskie) ma zachować swoje charakterystyczne atrybuty w postaci czterech lamp, wlotów z boku oraz podwójnych wydechów. Przy okazji tego filmu pojawiła się nowa plotka. Może przy tym całym podnieceniu z okazji 1450 centymetrów sześciennych, ktoś zapomniał o jednym istotnym fakcie. ZX-6R też już dawno nie miała modernizacji. Jak sądzicie, Kawasaki wypuści ZZRa 1400 czy sześćsetkę?

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę