tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jesienna promocja Harley-Davidson - zostały ostatnie sztuki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jesienna promocja Harley-Davidson - zostały ostatnie sztuki

Autor: Informacja prasowa 2017.10.31, 12:20 Drukuj

Z okazji 60 lat nieprzerwanej jazdy motocykli Sportster®, firma Harley-Davidson przygotowała specjalną ofertę, aby uczcić tę okrągłą rocznicę - 60 maszyn Sportster® z rocznika 2017 z prezentem nawet do 6500 PLN.

Motocykle Harley-Davidson Sportster® są produkowane nieprzerwanie od 60 lat, co jest niezwykłym wyczynem jeśli wziąć pod uwagę, jak bardzo zmienił się świat odkąd zadebiutowały na rynku w roku 1957 - z odrębnym oznaczeniem linii, co na tamte czasy było w Harley-Davidson ewenementem. Narodziły się w wyniku współzawodnictwa, a ich podróż wypełniona była walką, zarówno na torach wyścigowych, jak i w salonach dealerskich, a także stała pod znakiem stałej ewolucji. Długa historia nie oznacza jednak archaicznej techniki - maszyny te są nowoczesne i oferują całkowicie współczesny komfort i osiągi, zachowując jednocześnie buntowniczy charakter Harley-Davidson.

~~~~~------~~~~~

Modele dostępne w promocji: Iron 883, SuperLow, Roadster, Forty-Eight, 1200 Custom, 1200 Custom Limited, SuperLow 1200.

Oferta specjalna jest ograniczona - zostały ostatnie sztuki. Więcej informacji i adresy autoryzowanych dealerów znajdziesz na www.harley-davidson.pl  

2017 Superlow

2017 Superlow 1200T

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę