tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jesienna promocja Harley-Davidson - zostały ostatnie sztuki

Jesienna promocja Harley-Davidson - zostały ostatnie sztuki

Autor: Informacja prasowa 2017.10.31, 12:20 Drukuj

Z okazji 60 lat nieprzerwanej jazdy motocykli Sportster®, firma Harley-Davidson przygotowała specjalną ofertę, aby uczcić tę okrągłą rocznicę - 60 maszyn Sportster® z rocznika 2017 z prezentem nawet do 6500 PLN.

Motocykle Harley-Davidson Sportster® są produkowane nieprzerwanie od 60 lat, co jest niezwykłym wyczynem jeśli wziąć pod uwagę, jak bardzo zmienił się świat odkąd zadebiutowały na rynku w roku 1957 - z odrębnym oznaczeniem linii, co na tamte czasy było w Harley-Davidson ewenementem. Narodziły się w wyniku współzawodnictwa, a ich podróż wypełniona była walką, zarówno na torach wyścigowych, jak i w salonach dealerskich, a także stała pod znakiem stałej ewolucji. Długa historia nie oznacza jednak archaicznej techniki - maszyny te są nowoczesne i oferują całkowicie współczesny komfort i osiągi, zachowując jednocześnie buntowniczy charakter Harley-Davidson.

Modele dostępne w promocji: Iron 883, SuperLow, Roadster, Forty-Eight, 1200 Custom, 1200 Custom Limited, SuperLow 1200.

Oferta specjalna jest ograniczona - zostały ostatnie sztuki. Więcej informacji i adresy autoryzowanych dealerów znajdziesz na www.harley-davidson.pl  

2017 Superlow

2017 Superlow 1200T

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę