tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jedziemy na BMW Motorrad Days 2018 - kto do nas dołączy? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jedziemy na BMW Motorrad Days 2018 - kto do nas dołączy?

Autor: Barry 2018.07.02, 18:15 Drukuj

Tegoroczne święto miłośników BMW, w malowniczo położonym Garmisch-Partenkirchen, odbędzie się w dniach 6-8 lipca. Ścigacz.pl objął patronat nad grupą wyjeżdżającą z Warszawy. Wciąż można do nas dołączyć i wspólnie wybrać się na BMW Motorrad Days 2018.

Jeśli macie ochotę rzucić wszystko, zrobić sobie wolne od pracy, wsiąść na motocykl i ruszyć w miłym towarzystwie na wycieczkę w wyjątkowo urokliwe rejony w południowych Niemczech, to właśnie nadarza się ku temu doskonała okazja. Warszawska grupa wystartuje o poranku, już w najbliższy czwartek (5.07) spod salonu Inchcape. Wciąż możecie do nas dołączyć! Nie zabraknie również przedstawiciela Ścigacz.pl, który przez cały czas będzie pracować nad pamiątkowym filmem ze wspólnego wyjazdu na BMW Motorrad Days 2018.

Podobne grupy wyjadą również spod salonów BMW w innych miastach, zatem pytajcie u źródła.

Na miejscu czeka mnóstwo atrakcji, choć dla nas największą z nich i tak jest samo jeżdżenie po niesamowitych drogach w okolicy Garmisch!

Tak wyglądała impreza w roku ubiegłym:

NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę