tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jednoślady SYM. Niezawodność i świetny design od 60 lat NAS Analytics TAG

Jednoślady SYM. Niezawodność i świetny design od 60 lat

Autor: Artykuł sponsorowany 2018.05.07, 13:36 Drukuj

Skutery SYM od prawie sześćdziesięciu lat znane są z niezawodności i atrakcyjnego designu. Tajwański koncern korzysta z najnowocześniejszych technologii i jest jednym z najbardziej znanych producentów skuterów.

Historia firmy, która stoi za marką SYM sięga jeszcze lat 40 ubiegłego stulecia - tajwańskie przedsiębiorstwo wytwarzało wtedy sprzęt elektryczny. W 1961 roku, pod nazwą Sanyang Motor Co. Ltd., rozpoczęto, przy współpracy z Hondą, produkcję motorowerów i motocykli z silnikami o pojemności 50, 150 i 160 cm3.

Technologia japońskiego producenta pozwoliła Tajwańczykom na start z wysokiego pułapu technologicznego, co zaowocowało wysoka niezawodnością i związanym z tym zaufaniem klientów. Zachęceni dobrymi wynikami, inżynierowie SYMa zaczęli opracowywać własne rozwiązania, które sukcesywnie wprowadzano do nowych konstrukcji.

Jednym z największych osiągnięć konstruktorów SYM-a było opracowanie unikalnego stopu, który od 1976 roku wykorzystywano do produkcji cylindrów i głowic silników. Ze względu na wyjątkową trwałość materiału, producent zdecydował, że każdy silnik SYM otrzyma gwarancję na 50 tysięcy km. W tamtych czasach było to posunięcie awangardowe, ale skuteczne - sprzedaż rosła, a elementy silników kupowały nawet japońskie fabryki.

Dziś SYM eksportuje swoje jednoślady na cały świat. W ofercie znajdują się zarówno najprostsze pięćdziesiątki, jak i zaawansowane technicznie maxiskutery, co powoduje, że tajwańskie motocykle i skutery trafiają w potrzeby każdego użytkownika. Bez trudu można zauważyć markę SYM na ulicach Mediolanu, Paryża czy Berlina.

W opiniach, które pojawiają się na forach, ale także w dziennikarskich testach przewijają się te same opinie - staranne wykonanie, ponadprzeciętna trwałość i niezawodność jednośladów SYM. Użytkownicy chwalą także nadzwyczaj dobry stosunek jakości do ceny.

SYM zyskuje uznanie także wśród specjalistów. W 2011 r. uznano go w Niemczech za najlepszą markę wśród skuterów, a trzy lata później w tej kategorii zajął drugie miejsce. Dział badań i rozwoju SYM cały czas pracuje nad najnowocześniejszymi technologiami, w tym nad wykorzystaniem napędu elektrycznego.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę