tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jazda z Drakul ju w wakacje. Pokonujemy depresj dziki motocyklom! Miejsca i terminy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jazda z Drakul ju w wakacje. Pokonujemy depresj dziki motocyklom! Miejsca i terminy

Autor: Alonzo 2024.06.20, 19:21 6 Drukuj

Podróżowanie na motocyklu to nie tylko sposób na przemieszczanie się, ale prawdziwa pasja i styl życia. Niestety, według danych GUS, Eurostatu i CEPiK, liczba młodych motocyklistów w Polsce i Europie maleje. Aby odwrócić ten niekorzystny trend, zrodził się projekt "Dwa Kółka z Drakulą", który ma na celu inspirowanie młodego pokolenia do aktywnego spędzania czasu na dwóch kółkach.

Misja "Dwa Kółka z Drakulą"!

Celem projektu jest mobilizacja młodych ludzi do odkrywania motocyklizmu w Polsce i zachęcenie ich do aktywnego uczestnictwa w kulturze motocyklowej. Podczas 10-dniowej podróży Kasia znana w środowisku jako Drakula lub "Mów mi Drakula" chcą pokazać różne oblicza motocyklizmu, od jazdy sportowej po turystyczną i dostarczyć widzom zarówno rozrywki, jak i wartościowej wiedzy.

NAS Analytics TAG

Trasa i wydarzenia

Podróż po Polsce odbywać się będzie w 5-osobowym kamperze przygotowanym przez firmę TapSam Design, który wcześniej służył znanemu influencerowi motoryzacyjnemu Buddzie. W przestrzeni kampera znalazło się miejsce na motocykl BMW S1000RR, którym w tym roku jeździ Drakula. Projekt "Dwa Kółka z Drakulą" obejmuje serię spotkań w największych miastach Polski, gdzie uczestnicy będą mogli poznać tajniki jazdy na różnych typach motocykli oraz uczestniczyć w "Nocnych Lotach z Drakulą".

Wspólna jazda z Drakulą, gdzie i kiedy?

Plan podróży Drakuli i miejsca spotkań wyglądają następująco:

Kiedy?

Miasto

Co będziemy robić?

Piątek,
5 lipca 2024

Leszno

Nauka jazdy motocyklem żużlowym - Unia Leszno

Sobota,
6 lipca 2024

Wrocław / Trzebnica

Nauka jazdy na jednym kole oraz w ślizgu - Szkoła Ślizgu Trzebnica

Nocne Latanie z Drakulą - Wrocław

Niedziela,
7 lipca 2024

Chorzów

Zwiedzanie miasta na skuterach - Chorzów

Poniedziałek,
8 lipca 2024

Nowy Targ / Kraków / Katowice

Nauka jazdy na motocyklu trialowym - Sherco Club Nowy Targ

Nocne Latanie z Drakulą - Kraków/Katowice

Wtorek,
9 lipca 2024

Warszawa

Jazda z Harleyowcami, historia marki - Warszawa

Nocne Latanie z Drakulą - Warszawa

Środa,
10 lipca 2024

Olsztyn

Nauka i trening jazdy na motocross - Tor Motocross Olsztyn

Nocne Latanie z Drakulą - Olsztyn

 

Czwartek,
11 lipca 2024

Gdańsk

Nocne Latanie z Drakulą - Gdańsk

Piątek,

12 lipca 2024

Gdańsk

Jazda elektrykami po centrum Trójmiasta - Zero Motorcycle Gdańsk

Sobota,

13 lipca 2024

Bydgoszcz

Szkolenie motocyklowe na torze kartingowym PitBike - Kartodrom Bydgoszcz

Niedziela,
14 lipca 2024

Poznań

Motogymkhana

 

To jest dla młodych motocyklistów!

Podczas podróży, na każdym przystanku Drakula będzie czekała na Ciebie. Najważniejsza jest wspólna jazda motocyklami, podczas której będziesz mógł poznać osobiście Kasię, jak również nawiązać znajomość z innymi uczestnikami tych spotkań. Motocykle pomagają. Motocykle pomogły Drakuli pokonać kryzys, jaki pojawił się w jej życiu kilka lat temu. Teraz chce ona tworzyć przestrzeń dla innych młodych ludzi, którzy borykają się z różnymi problemami. Chce dać im wsparcie oraz szansę wymiany doświadczeń. Jest to szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, gdy młodzi ludzie często borykają się z problemami samotności i depresji.

Paliwo do wspólnej jazdy

Na osoby, które przyjadą na spotkania w Drakulą w różnych miastach, czeka dodatkowy bonus. Pierwsze 10 osób, które pojawią się we wskazanym miejscu, otrzymają bezpłatne tankowanie motocykla. Łącznie w trakcie całej podróży darmowe tankowanie otrzyma 50 motocyklistów!

"Dwa Kółka z Drakulą" to nie tylko motocyklowa podróż, ale misja mająca na celu zainspirowanie młodego pokolenia do aktywnego spędzania czasu na motocyklu. Projekt pokazuje, że motocyklizm to pasja, która może przynieść radość, wspólnotę i zdrowie psychiczne. Inicjatywa Drakuli na pewno przyciągnie uwagę widzów i zachęci młodych ludzi do dołączenia do społeczności motocyklistów.

Dołącz do podróży "Dwa Kółka z Drakulą" i odkryj, jak motocykl może zmienić Twoje życie!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 6
Poka wszystkie komentarze
Autor:Wuwua 21/06/2024 06:59

Sia internetw 🙂🙂

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr