tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jarek Jakubowski odnosi pierwsze zwycistwo w eMotoGP Polish League!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Jarek Jakubowski odnosi pierwsze zwycistwo w eMotoGP Polish League!

Autor: Informacja prasowa 2021.09.20, 09:21 Drukuj

Zwycięska passa Patryka Mytycha została przerwana przez Jarka Jakubowskiego ścigającego się na Ducati. To pierwsza wygrana innego zawodnika w tym sezonie. 

Korsarz_303 przyzwyczaił nas do tego, że każdy wyścig sezonu eMotoGP Polish League kończy się jego zwycięstwem. Dotychczas Jarek Jakubowski był najbliżej pokonania Patryka, jednak ten zawsze był w stanie obronić pierwszą pozycję. Tym razem to zawodnik Ducati pokazał, że powiedzenie do trzech razy sztuka będzie najlepiej pasującym w tej sytuacji i na torze w Walencji sięgnął po pierwszą wygraną w eMotoGP Polish League pod patronatem Szkopek Team, pokonując świeżo upieczonego mistrza ligi. 

NAS Analytics TAG

Zdobywcą Pole Postion na PS5 był nie kto inny jak Korsarz_303 i wszystko wskazywało na kolejny identyczny przebieg wyścigu w jego wykonaniu. Gdy zgasły czerwone światła, okazało się że Patryk Mytych nie do końca jest sobą. Jechał bardzo zachowawczo, popełniał błędy, a nawet zaliczył upadek. Jego tempo mocno odbiegało od tego prezentowanego w kwalifikacjach. Bezwzględnie wykorzystali to Jarek Jakubowski oraz Michał Pilichowski wysuwając się na czoło wyścigu i konsekwentnie uciekając reszcie stawki. Przez większość rywalizacji Pilichowski na Yamasze dotrzymywał kroku Jarka, jednak zawodnik Ducati kontrolował sytuację i pewnie zmierzał po swoje pierwsze zwycięstwo w eMotoGP Polish League, nie oddając prowadzenia do samej mety. Jarul8200 jest także pierwszym zawodnikiem który przerwał fantastyczną zwycięską passę Korsarza. W drugiej części wyścigu Mytych złapał drugi oddech i zaczął błyskawicznie odrabiać straty do Pilichowskiego, ostatecznie przegrywając z nim drugie miejsce zaledwie o kilka setnych sekundy. Wyjątkowo najszybsze okrążenie w wyścigu zaliczył Łukasz Dąbrowski, który zakończył rywalizację na czwartej pozycji.

Na PS4 wygrał Malezyjczyk Pakos Ramos. Drugie miejsce zajął Amerykanin Pela1000, natomiast podium uzupełnił Karol Czochralski, który nadal pozostaje w walce o mistrzostwo w kategorii PlayStation 4.

Poniżej znajduje się transmisja z wyścigu z komentarzem zawodnika Szkopek Team, Mateusza "Gucio1846" Kapusty.

Partnerami eMotoGP Polish League są Szkopek TeamGucio1846ZerkeModularPrzedsiębiorstwo Budowlane Granit oraz Smartbau, natomiast patronami medialnymi są Gucio Racing, MOTOGP.PL oraz Ścigacz.pl.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr