tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak wygląda 30 letni płyn hamulcowy NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak wygląda 30 letni płyn hamulcowy

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.12.23, 09:32 3 Drukuj

Tylko dla osób o mocnych nerwach (i żołądkach...)

Jeśli po otwarciu zbiorniczka płynu hamulcowego znajdziesz takie coś, nie jest dobrze. Naprawdę nie jest dobrze. Taka oto substancja została znaleziona przez syna jednego z motocyklistów, który posiada Suzuki GR-650X. Wszystko wskazuje na to, że płyn w takiej formie znajdował się tam od 30 lat. Bardzo również prawdopodobne, że jest to fabryczny (!) płyn hamulcowy, co oznacza, że motocykl od nowości nie był serwisowany. A to napawa nas trochę strachem...

Chyba nie musimy mówić, że w tym momencie płyn i przewody nadają się już do wyrzucenia. Aczkolwiek nie są nam obce przypadki ludzi, którzy nie widzieliby w tym nic złego i jeździli dalej.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę