tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jack Miller trenuje Motocross [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jack Miller trenuje Motocross [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2020.04.07, 19:19 Drukuj

Nie wiemy, kiedy w końcu ruszy sezon, nie tylko w off-roadzie, ale w ogóle. Także w MotoGP trwa przerwa. Jack Miller spędza aktualnie czas w Australii i stara się utrzymywać jak najlepszą formę. Do swoich treningów włączył także Motocross i... trzeba przyznać, że idzie mu to całkiem nieźle.

Z powodu epidemii COVID-19, zawodnik Pramac Ducati wrócił do rodzinnego Queensland i obecnie przebywa z rodzicami w Townsville. Miller wykorzystuje sprzyjające jesienne warunki pogodowe w północno-wschodniej Australii, aby kontynuować trening przed sezonem. Miller jeździ na rowerze, biega, a także od czasu do czasu trenuje Motocross. Jak widać, Jack nie tylko na asfalcie potrafi nieźle trzymać gaz.

NAS Analytics TAG

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr