tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Interaktywne video od Suzuki - bądź pasażerem Andrei Iannone lub Alexa Rinsa!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Interaktywne video od Suzuki - bądź pasażerem Andrei Iannone lub Alexa Rinsa!

Autor: Konrad Bartnik 2018.02.24, 16:53 Drukuj

Team Suzuki Ecstar wypuścił serię filmów dotyczących jego bieżących działań. Dwa z nich zostały nakręcone w technologii VR w czasie testów na torze w Aragonii, można więc wirtualnie wcielić się w rolę plecaka Alexa Rinsa oraz Andrei Iannone. Korzystając z kursora można rozglądać się naokoło, chociaż podejrzewamy, że gdyby rzeczywiście doszło do takiej przejażdżki, to bladzi z przerażenia wpatrywalibyśmy się wyłącznie w garb na kombinezonie kierowcy.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę