tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Inter Cars Motor Show - nie przegap imprezy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Inter Cars Motor Show - nie przegap imprezy!

Autor: Informacja prasowa 2012.08.20, 17:09 Drukuj

W pierwszy weekend września, lotnisko na warszawskim Bemowie, zamieni się w Moto Arenę. Przez te dwa dni będziecie mogli oglądać zmagania najszybszych kierowców w Polsce, popisy najlepszych kaskaderów motocyklowych oraz koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej.

W tym roku wydarzenie jest organizowane po raz pierwszy. Okazją do świętowania jest uruchomienie nowej wersji serwisu Motointegrator. Na terenie lotniska będzie znajdował się namiot Motointegratora, w którym każdy będzie mógł poznać możliwości nowej platformy, a także wziąć udział w ciekawych pokazach i konkursach.

Dla miłośników jednośladów najciekawsze będą występy fmx Bartka Ogłazy i Artura Puzio, którzy potrafią nieźle namieszać na rampie. Hubert Dylon Raptowny, Fragment i Beku z zespołu Wheelieholix Triumph Stunt Team Polska, będą prezentowali swoje najnowsze numery. Stunt w ich wykonaniu to prawdziwy majstersztyk. Dopełnieniem popisów motocyklowych będzie ekipa z Globe of Speed – 4 motocyklistów jeżdżących jednocześnie w wielkiej, stalowej kuli. Wszystkich zawodników InterCars Motor Show możesz poznać na naszej stronie internetowej

Jeżeli planowaliście zakupy motocyklowe, to znakomitą okazją będzie Outlet Inter Motors, który zwróci Wam kasę za bilet. W Outlecie znajdziecie tam ubiory, kaski i akcesoria motocyklowe przecenione nawet o 80%! W ofercie znajdą się końcówki kolekcji, m.in.: Alpinestars, FLY, Macna, Ixon, Adrenaline, AGV, Suomy, Shark, Box i wiele innych.

Nie ma prawdziwej imprezy motoryzacyjnej bez zmagań najlepszych kierowców. Podczas Master Race wystartują najlepsi, polscy kierowcy rajdowi: Krzysztof Hołowczyc, Leszek Kuzaj, Tomasz Kuchar i Maciej Oleksowicz. Wyścig odbędzie się w kilku etapach. Najpierw zmagania na torze gokartowym, a później slalom równoległy autami RWD i FWD.

Miłośnicy dryftu nie będą zawiedzeni. Bartek Ostałowski w swoim Nissanie Skyline, zaprezentuje Wam swój niezwykły talent, jako jedyny, prowadzi samochód stopami i posiada licencję rajdową. Niezwykłe sztuczki, swoim niezwykłym samochodem, zaprezentuje Terry Grant. Swoimi wyczynami wpisał się już do księgi Guinessa. Pokazy na Moto Arenie dopełniają wyścigi na ¼ mili. Oprócz potężnych samochodów ze stajni VTG – Corvette (1600 koni) i Camaro (1200 koni), kierowanymi przez Grzegorza Staszewskiego (zdobywcę tytułu King of Germany 2012) i Marcina Blautha, zobaczycie również sprint Jet Car’a i Jet Bike’a. To będzie niewątpliwie najgłośniejszy z wyścigów tego dnia.

Świetnym uzupełnieniem atrakcji odbywających się na płycie lotniska będą występy na scenie. W sobotę zagra Mrozu, a w niedzielę Maja Kleszcz & Incarnations oraz Monika Brodka! Poza tym dwukrotnie wystąpi ze swoim kabaretowym programem Szymon Majewski, który również będzie pełnił rolę konferansjera. Za prowadzenie oraz komentarz części motoryzacyjnej odpowiada Adam Kornacki.

W trakcie dwudniowych pokazów widzowie będą mogli odczuć na własnej skórze emocje związane z niepowtarzalną dawką mocy i adrenaliny sportu samochodowego, ale także spędzić miło czas wraz z przyjaciółmi i najbliższymi. Wokół areny zostaną zbudowane trybuny, które umożliwią odwiedzającym oglądanie pokazów w wygodnych warunkach i bardzo dobrej widoczności. Na terenie lotniska powstaną także inne atrakcje dla odwiedzających.

Inter Cars Motor Show będzie imprezą otwartą dla wszystkich zainteresowanych, nie tylko pasjonatów motoryzacji, ale także i rodzin, które będą chciały spędzić ostatni wakacyjny weekend na świeżym powietrzu. Wejście na imprezę będzie możliwe za okazaniem biletu.

Bilety dostępne są w punktach sprzedaży Ticketpro oraz na stronie Znajdziesz nas również na Facebook’u

Organizatorem Inter Cars Motor Show jest firma Inter Cars, sponsorami: Bridgestone, Castrol Edge, Motointegrator, partnerami: Gmina Warszawa - Bemowo oraz RMF Maxxx.

Zapraszamy serdecznie na naszą imprezę, mamy nadzieję, że spotkamy się w dniach 1-2 września na Lotnisku Bemowo i wspólnie będziemy świętować motoryzacyjną pasję.

Zdję™cia
NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę