tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Indoor Enduro w Genui - wielki finał Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Indoor Enduro w Genovie - wielki finał

Autor: Michał "Beavis" Mikulski 2008.01.30, 09:30 Drukuj

W najbliższy weekend odbędzie się ostatnia runda Pucharu Świata w halowym Enduro! To właśnie 2 lutego we włoskiej Genui emocje sięgną zenitu, podczas ostatniej już tego typu imprezy w sezonie zimowym. Emocję sięgną zenitu zwłaszcza u Polskich fanów, gdyż po raz kolejny w tych elitarnych zawodach zobaczymy aż dwóch Polaków. Mowa oczywiście o Tadku Błażusiaku i Bartku Obłuckim.

Tak jak w przypadku zawodach w Barcelonie i Monachium imprezy te należą do bardzo wymagających. Oprócz piekielnie trudnej trasy, dużym problemem jak zawsze mogą być rywale, zwłaszcza że lista startowa ostatniej rundy obfituje w same najsławniejsze nazwiska. Żeby nie być gołosłownym: Ahola, Albergoni, Aubert, Knight, Despres, Sagar, Cervantes - a to tylko początek liczącej 48 osób grupy startujących!

W klasyfikacji generalnej całej serii Błażusiak znajduje się na trzeciej pozycji, z niedużą stratą do poprzedzającego go Miki Aholi. Bartek Obłucki zaś, z racji choroby podczas monachijskiej rundy, jest na miejscu szóstym z taką samą liczbą punktów jak piąty Marcus Kehr.

Relacja z imprezy oczywiście na Ścigacz.pl!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę