tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Indoor Enduro w Genui - wielki finał

Indoor Enduro w Genovie - wielki finał

Autor: Michał "Beavis" Mikulski 2008.01.30, 09:30 Drukuj

W najbliższy weekend odbędzie się ostatnia runda Pucharu Świata w halowym Enduro! To właśnie 2 lutego we włoskiej Genui emocje sięgną zenitu, podczas ostatniej już tego typu imprezy w sezonie zimowym. Emocję sięgną zenitu zwłaszcza u Polskich fanów, gdyż po raz kolejny w tych elitarnych zawodach zobaczymy aż dwóch Polaków. Mowa oczywiście o Tadku Błażusiaku i Bartku Obłuckim.

Tak jak w przypadku zawodach w Barcelonie i Monachium imprezy te należą do bardzo wymagających. Oprócz piekielnie trudnej trasy, dużym problemem jak zawsze mogą być rywale, zwłaszcza że lista startowa ostatniej rundy obfituje w same najsławniejsze nazwiska. Żeby nie być gołosłownym: Ahola, Albergoni, Aubert, Knight, Despres, Sagar, Cervantes - a to tylko początek liczącej 48 osób grupy startujących!

W klasyfikacji generalnej całej serii Błażusiak znajduje się na trzeciej pozycji, z niedużą stratą do poprzedzającego go Miki Aholi. Bartek Obłucki zaś, z racji choroby podczas monachijskiej rundy, jest na miejscu szóstym z taką samą liczbą punktów jak piąty Marcus Kehr.

Relacja z imprezy oczywiście na Ścigacz.pl!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę