tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Indoor Enduro - pierwsze wyniki z Genui NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Indoor Enduro - pierwsze wyniki z Genui

Autor: Michał „Beavis" Mikulski 2008.02.03, 21:02 8 Drukuj

Pierwszy weekend lutego był wyjątkowo szczęśliwy dla polskich kibiców, choć nie obyło się bez lekkich potknięć. Przede wszystkim na starcie finałowej rundy Pucharu Świata w Indoor Enduro pojawiło się aż czterech Polaków! W klasie Junior reprezentowali nasz kraj Michał Szuster i Marcin Frycz, zaś w klasie seniorskiej oczywiście Tadeusz Błażusiak i Bartek Obłucki. To ten pierwszy z wymienionych był największą rewelacją wieczoru, wygrywając w pięknym stylu finał. Z bardzo dobrej strony pokazał się także Marcin Frycz, który dostarczył nam niesamowitych emocji na mecie.

Bardziej utytułowani zawodnicy - Obłucki i Błażusiak - radzili sobie równie dobrze. Bez większych problemów przeszli ze swoich biegów do finału. Niestety wyścig finałowy był bardzo pechowy dla Tadka Błażusiaka, który na pierwszym okrążeniu przeleciał przez kierownicę motocykla i musiał nadrabiać. Ostatecznie Tadek skończył na 6 miejscu, ale dzięki nieobecności w finale Miki Aholi, wywalczył sobie w sezonie 2008 srebrny Puchar Świata w Indoor Enduro. Bartek Obłucki zaś konsekwentnie dążył do celu i zdołał bez większych przygód ukończyć finał, co w rezultacie zaowocowało 5 miejscem w klasyfikacji końcowej, mimo nieobecności podczas jednej rundy.

III Rudna Pucharu Świata w Indoor Enduro:

1.Antoine Meo, Francja, Husqvarna
2. David Knight, Wielka Brytania, KTM
3. Ivan Cervantes, Włochy, KTM
4. Bartosz Obłucki, Polska, Husqvarna
5. Fabio Mossini, Włochy, Honda
6. Taddy Błażusiak, Polska, KTM 

Klasyfikacja końcowa Pucharu Świata w Indoor Enduro:

1.David Knight KTM 
2  Taddy Błażusiak KTM
3. Mike Ahola, Honda
4. Xavier Galindo, KTM
5. Bartosz Obłucki, Husqvarna,

Już niedługo zaprezentujemy obszerną relację z zawodów w Genui, obejmującą wywiady z polskimi zawodnikami, zdjęcia i dokładny opis przebiegu wydarzeń - oczywiście na Ścigacz.pl!

Foto: Edmunds J

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:thenaturat 04/02/2008 21:44

Ktory byl Frycz?

Odpowiedz
Autor:wojtek 03/02/2008 22:20

a gdzie zdjecia husek

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę