tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 II runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Super Enduro - Tymbark 2013

II runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Super Enduro - Tymbark 2013

Autor: Informacja prasowa 2013.06.18, 13:54 Drukuj

Zapraszamy na II rundę Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Super Enduro, która odbędzie się 30 czerwca 2013 roku na torze "Gorc Extreme" w Tymbarku. Zawodnicy Mistrzostw Polski wystartują w kategoriach Open oraz Junior, natomiast jadący w Pucharze Polski w klasach Open i "C". Charakterystyczne położenie toru pozwala na swobodne oglądanie niemalże całego wyścigu z dowolnego miejsca wokół pętli. Na tegoroczną edycję przygotowane zostały różnorodne przeszkody o zróżnicowanym stopniu trudności, co wymagać będzie od zawodników nieustannej koncentracji, wysokiej kondycji fizycznej i doskonałej techniki jazdy. Termin II rundy zbiegł się z corocznie organizowanymi Dniami Tymbarku i na dobre zagościł w ich harmonogramie jako jedna z towarzyszących imprez. Organizatorami zawodów jest Polski Związek Motorowy, Klub BKFM FLOW Słopnice oraz Joniec Team Tymbark. Patronat nad rundą objęło Starostwo Powiatowe w Limanowej oraz Urząd Gminy Tymbark i Słopnice. Promotorem Mistrzostw Polski Super Enduro jest Łódzki Klub Motorowy.

Zawody Super Enduro to również doskonała okazja, aby wziąć udział  w II Loterii Fantowej Remedium lub wylicytować rower. Losy będą sprzedawane podczas Dni Tymbarku, również bezpośrednio na torze. W loterii do wylosowania są atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmy z powiatu limanowskiego. Losowanie odbędzie się w namiocie Remedium zlokalizowanym przy torze, tuż po zakończeniu rundy. Szczegółowy regulamin loterii dostępny w siedzibie stowarzyszenia  "REMEDIUM" w Tymbarku oraz na stoiskach na których będą sprzedawane losy. Licytacja roweru odbędzie się od godz. 14.00-15.00 na torze "Gorc Extreme", cena wywoławcza 50 złotych. Więcej informacji na temat licytowanego przedmiotu pod numerem telefonu: 18 3325 393 lub bezpośrednio na stoisku stowarzyszenia. Dochód z licytacji i loterii zostanie w całości przeznaczony na cele statutowe stowarzyszenia, w zakresie rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych. Zapraszamy wszystkich, którym nieobojętny jest los osób niepełnosprawnych i życzymy powodzenia!

Harmonogram zawodów:

7:30 - otwarcie biura zawodów
7:30 - 9:45 odbiór administracyjny
8:30 - 9:45 odbiór techniczny 
9:45 - odprawa zawodników

10:00 - 11:30 treningi
11:40 - 12.40 kwalifikacje
13:00 - 15.10 wyścigi finałowe

15:10 - występ cheerleaderek
15:40 - rozdanie nagród i zakończenie zawodów
15.45 - losowanie II Loterii Fantowej Remedium

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę