tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 II runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Super Enduro - Tymbark 2013 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

II runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Super Enduro - Tymbark 2013

Autor: Informacja prasowa 2013.06.18, 13:54 Drukuj

Zapraszamy na II rundę Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Super Enduro, która odbędzie się 30 czerwca 2013 roku na torze "Gorc Extreme" w Tymbarku. Zawodnicy Mistrzostw Polski wystartują w kategoriach Open oraz Junior, natomiast jadący w Pucharze Polski w klasach Open i "C". Charakterystyczne położenie toru pozwala na swobodne oglądanie niemalże całego wyścigu z dowolnego miejsca wokół pętli. Na tegoroczną edycję przygotowane zostały różnorodne przeszkody o zróżnicowanym stopniu trudności, co wymagać będzie od zawodników nieustannej koncentracji, wysokiej kondycji fizycznej i doskonałej techniki jazdy. Termin II rundy zbiegł się z corocznie organizowanymi Dniami Tymbarku i na dobre zagościł w ich harmonogramie jako jedna z towarzyszących imprez. Organizatorami zawodów jest Polski Związek Motorowy, Klub BKFM FLOW Słopnice oraz Joniec Team Tymbark. Patronat nad rundą objęło Starostwo Powiatowe w Limanowej oraz Urząd Gminy Tymbark i Słopnice. Promotorem Mistrzostw Polski Super Enduro jest Łódzki Klub Motorowy.

NAS Analytics TAG

Zawody Super Enduro to również doskonała okazja, aby wziąć udział  w II Loterii Fantowej Remedium lub wylicytować rower. Losy będą sprzedawane podczas Dni Tymbarku, również bezpośrednio na torze. W loterii do wylosowania są atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmy z powiatu limanowskiego. Losowanie odbędzie się w namiocie Remedium zlokalizowanym przy torze, tuż po zakończeniu rundy. Szczegółowy regulamin loterii dostępny w siedzibie stowarzyszenia  "REMEDIUM" w Tymbarku oraz na stoiskach na których będą sprzedawane losy. Licytacja roweru odbędzie się od godz. 14.00-15.00 na torze "Gorc Extreme", cena wywoławcza 50 złotych. Więcej informacji na temat licytowanego przedmiotu pod numerem telefonu: 18 3325 393 lub bezpośrednio na stoisku stowarzyszenia. Dochód z licytacji i loterii zostanie w całości przeznaczony na cele statutowe stowarzyszenia, w zakresie rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych. Zapraszamy wszystkich, którym nieobojętny jest los osób niepełnosprawnych i życzymy powodzenia!

Harmonogram zawodów:

7:30 - otwarcie biura zawodów
7:30 - 9:45 odbiór administracyjny
8:30 - 9:45 odbiór techniczny 
9:45 - odprawa zawodników

10:00 - 11:30 treningi
11:40 - 12.40 kwalifikacje
13:00 - 15.10 wyścigi finałowe

15:10 - występ cheerleaderek
15:40 - rozdanie nagród i zakończenie zawodów
15.45 - losowanie II Loterii Fantowej Remedium

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę