tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda VTX1300R model 2007 dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
moto lewy
moto prawy
cut left
cut right
?? loading...
Honda VTX1300R model 2007 dane techniczne
Opinie użytkowników -
Pokaż wszystkie opinie » Oceń ten motocykl »
OCENA PODZESPOŁÓW
/1-fatalne ... 5-doskonałe/
Silnik -
Skrzynia biegów -
Układ jezdny -
Układ hamulcowy -
Elektronika -
Podatno¶ć na drobne usterki -
Podatno¶ć na poważne usterki -
WALORY UŻYTKOWE
/1-fatalne ... 5-doskonałe/
Komfort -
Ergonomia -
Ekonomiczno¶ć -
Koszty utrzymania -
Stosunek jako¶ć/cena -
Zużycie paliwa (l/100 km) -
PRZYDATNO¦Ć
Na ulicę -
Na miasto -
W teren -
Do turystyki -
Na tor -
Do lansu -
Do wygłupów -
ZOBACZ RÓNIEŻ:
Informacje ogólne
Model
Honda VTX1300R
Rok
2007
Kategoria
Custom / cruiser
Silnik i przeniesienie napędu
Pojemno¶ć skokowa
1312 ccm
Typ silnika
Dwucylindrowy R2
Ilo¶ć suwów
4
Stopień sprężania
9.2:1
¦rednica cylindra x skok tłoka
89.5 x 104.3 mm
Zasilanie
GaĽnik
Układ rozrz±du
SOHC
Zapłon
Elektroniczny
System chłodzenia
Ciecz
Skrzynia biegów
5 biegowa
Wtórne przeniesienie napędu
Shaft drive (cardan)
Wymiary i wagi
Waga na sucho
303.5 kg
Wysoko¶ć siodła
695 mm
Rozstaw osi
1,669 mm
Podwozie
K±t główki ramy
32.0°
Wyprzedzenie
144 mm
Skok zawieszenia przedniego
130 mm
Zawieszenie tył
Wahacz wleczony z dwoma elementami resoruj±co tłumi±…cymi
Skok zawieszenia tylnego
94 mm
Opona przednia
140/80-17
Opona tylna
Hamulec przedni
Jednotarczowy
¦rednica przedniej tarczy (lub bębna)
336 mm
Hamulec tylni
Jednotarczowy
¦rednica tylnej tarczy (lub bębna)
296 mm