tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda VTX1300C model 2009 dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
moto lewy
moto prawy
cut left
cut right
Zobacz film i szczegóły »
?? loading...
Honda VTX1300C model 2009 dane techniczne
Opinie użytkowników 1
Pokaż wszystkie opinie » Oceń ten motocykl »
OCENA PODZESPOŁÓW
/1-fatalne ... 5-doskonałe/
Silnik 5
Skrzynia biegów 5
Układ jezdny 2
Układ hamulcowy 3
Elektronika 5
Podatno¶ć na drobne usterki 5
Podatno¶ć na poważne usterki 5
WALORY UŻYTKOWE
/1-fatalne ... 5-doskonałe/
Komfort 3
Ergonomia 3
Ekonomiczno¶ć 4
Koszty utrzymania 4
Stosunek jako¶ć/cena 3
Zużycie paliwa (l/100 km) 5.5
PRZYDATNO¦Ć
Na ulicę 5
Na miasto 3
W teren 1
Do turystyki 1
Na tor 1
Do lansu 1
Do wygłupów 5
ZOBACZ RÓNIEŻ:
Informacje ogólne
Model
Honda VTX1300C
Rok
2009
Kategoria
Custom / cruiser
Silnik i przeniesienie napędu
Pojemno¶ć skokowa
1312 ccm
Typ silnika
V2
Ilo¶ć suwów
4
Stopień sprężania
9.2:1
¦rednica cylindra x skok tłoka
89.5 x 104.3 mm
Zasilanie
GaĽnik
Liczba zaworów na cylinder
3
Układ rozrz±du
SOHC
Zapłon
Elektroniczny
Rozruch
Elektryczny
System chłodzenia
Ciecz
Skrzynia biegów
5 biegowa
Wtórne przeniesienie napędu
Shaft drive (cardan)
Wymiary i wagi
Waga motocykla gotowego do jazdy
307.5 kg (678.0 pounds)
Wysoko¶ć siodła
697 mm
Rozstaw osi
1,662 mm
Podwozie
K±t główki ramy
32.0°
Wyprzedzenie
149 mm
Zawieszenie przód
Widelec teleskopowy
Skok zawieszenia przedniego
130 mm
Zawieszenie tył
Wahacz wleczony z dwoma elementami resoruj±co tłumi±…cymi
Skok zawieszenia tylnego
91 mm
Opona przednia
110/90-M19
Opona tylna
170/80-M15
Hamulec przedni
Dwutarczowy
¦rednica przedniej tarczy (lub bębna)
336 mm
Hamulec tylni
Jednotarczowy
¦rednica tylnej tarczy (lub bębna)
296 mm