Honda TRX 500 Foreman vs. Kymco MXU 500 - pojedynek mistrza z uczniem

Autor: Eristof 2008.09.17, 13:55 1 Drukuj

strony: 1 2 3 4

 

Japońsko-tajwańska bitwa na quady przeprawowe

W światku motocyklowym, a dokładniej mówiąc skuterowym, rekordy sprzedaży biją nie renomowani i znani na całym świecie producenci, lecz marki mniej rozsławione, które za zdecydowanie niższą cenę oferują pojazdy o podobnych walorach użytkowych. Aby przekonać się, czy owe zjawisko również odnosi się do quadów, postanowiliśmy przetestować w bezpośredniej konfrontacji dwa czterokołowce tego samego segmentu, lecz z nieco innych półek.

Obiektem naszych badań stała się Honda TRX 500 FA oraz Kymco MXU 500. Oba pojazdy należą do segmentu quadów przeprawowych i dysponują silnikami o podobnej pojemności. W obiektywnej i rzeczowej ocenie wszędołazów pomogli nam: Piotr Majkowski, mający na swoim koncie m.in. tytuł V-ce Mistrza Polski w motocrossie quadów w sezonie 2007; Marcin Grochowski - zdobywca Pucharu PZM supermoto quadów w sezonie 2007 oraz Jacek Bujański, znany także pod pseudonimem Mr. Quad, którego osoby chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

O tym, jak wypadły quady w oczach zawodowców, a także naszych, jako zwykłych użytkowników pojazdów ATV przeczytacie w dalszej części artykułu, w którym oprócz gołego opisu zawarliśmy także zdjęcia oraz materiał filmowy, do których obejrzenia serdecznie zapraszamy.

Filmy
Filmy:
Honda Foreman 500 Piotr Majkowski
Honda Foreman 500 Sabathius
Honda Foreman 500 Michal Mikulski
Honda Foreman 500 Jacek Bujanski wywiad
Honda Foreman 500 Marcin Grochowski wywiad
Honda Foreman 500 Piotr Majkowski wywiad

strony: 1 2 3 4

Zdjęcia
Ada ciuchy alpinestar
Piotr Majkowski i Ola
Ada na MXU 500
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali
na górę