tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Mid Concept 2011 - nowy sposób podróżowania
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Mid Concept 2011 - nowy sposób podróżowania

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.11.04, 15:03 4 Drukuj

Jedną z nowości Hondy na targach w Mediolanie jest Mid Concept. Motocykl pozostajaje wciąż w fazie rozwoju, ale gdy już wejdzie do produkcji, ma zupełnie odmienić temat podróżowania na dwóch kołach.

Mid Concept połączy w sobie cechy zarówno skutera, jak i motocykla sportowego. Na pokładzie znajdzie się skrzynia automatyczna stosowana w VFR1200F DTC, zawieszenie dźwigienkowe Pro-Link z tyłu oraz 17-calowe koła. Taka kombinacja w połączeniu z wygodną pozycją maksi skutera z nogami wyciągniętymi do przodu ma gwarantować doznania z jazdy sportowym motocyklem oraz łatwość i pewność prowadzenia skutera. Czy wam też się wydaje, że gdzieś to już słyszeliśmy?

Honda 2011 Mid Concept 2011
  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę