tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Mid Concept 2011 - nowy sposób podróżowania
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Mid Concept 2011 - nowy sposób podróżowania

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.11.04, 15:03 4 Drukuj

Jedną z nowości Hondy na targach w Mediolanie jest Mid Concept. Motocykl pozostajaje wciąż w fazie rozwoju, ale gdy już wejdzie do produkcji, ma zupełnie odmienić temat podróżowania na dwóch kołach.

Mid Concept połączy w sobie cechy zarówno skutera, jak i motocykla sportowego. Na pokładzie znajdzie się skrzynia automatyczna stosowana w VFR1200F DTC, zawieszenie dźwigienkowe Pro-Link z tyłu oraz 17-calowe koła. Taka kombinacja w połączeniu z wygodną pozycją maksi skutera z nogami wyciągniętymi do przodu ma gwarantować doznania z jazdy sportowym motocyklem oraz łatwość i pewność prowadzenia skutera. Czy wam też się wydaje, że gdzieś to już słyszeliśmy?

Honda 2011 Mid Concept 2011
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę