tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Gymkhana na torze w Radomiu!
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

Honda Gymkhana na torze w Radomiu!

Autor: Informacja prasowa 2012.06.21, 12:46 2 Drukuj

Dopiero co ostygły emocje po pierwszej rundzie Honda Gymkhana, a organizator już zaprasza na kolejną edycję tej motocyklowej imprezy.

W niedzielę 08-ego lipca Honda Poland organizuje nietypową odsłonę wyścigu między kolorowymi pachołkami znanego wszystkim pod nazwą  „Honda Gymkhana”.

Specyficzny charakter temu sportowemu wydarzeniu nada oryginalna lokalizacja imprezy, która odbędzie się na torze kartingowym w Radomiu.

W dniu imprezy jak zawsze będzie można doświadczyć lub po prostu zobaczyć zaciekłą walkę o cenne sekundy na trasie przejazdu konkursowego. Co więcej  organizator urozmaici czas spędzony na „Honda Gymkhana” konkursami z nagrodami oraz innymi atrakcjami. Przypominamy, że w imprezie może wziąć udział każda osoba posiadająca prawo jazdy kategorii A i ubezpieczony motocykl z ważnym przeglądem technicznym.

W czasie niedzielnych przerw pomiędzy wyścigami, rozgrywany będzie nowy konkurs „Honda GP8” na udostępnionych przez organizatora skuterach Vision 50. GP8 to zawody polegające na jak najszybszym pokonaniu pięciu ósemek pomiędzy dwoma pachołkami. W Honda GP8 może wziąć udział każdy, kto posiada kartę motorowerową, prawo jazdy kategorii A1 lub po prostu ukończył 18 lat.

Serdecznie zachęcamy do udziału lub obejrzenia  imprezy „Honda Gymkhana”. Więcej szczegółów na www.honda.pl oraz u autoryzowanych dealerów motocykli Honda.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę