tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Fun and Safety w Radomiu w następny weekend NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Fun and Safety w Radomiu w następny weekend

Autor: Informacja prasowa 2011.08.03, 14:36 1 Drukuj

W dniach 13-14. sierpnia na torze kartingowym w Radomiu odbędzie się już trzeci raz w tym roku Honda Fun and Safety

Zarówno pierwszego jak i w drugiego dnia imprezy każdy z uczestników będzie mógł w bezpiecznych warunkach poprawić swoje umiejętności w trakcie aż 10 sesji treningowych na torze. Ponadto osoby biorące udział w Honda Fun and Safety będą mogły uzyskać cenne wskazówki od czołowych zawodników startujących w Mistrzostwach Polski na motocyklach marki Honda. Dodatkowym akcentem imprezy będzie również prezentacja zdjęć zrobionych uczestnikom w trakcie jazdy na torze.

Organizator imprezy, Honda Poland przygotował także symulator jazdy Honda Riding Trainer oraz poczęstunek dla wszystkich motocyklistów zgłoszonych na imprezę. Zainteresowanych bardziej szczegółowymi informacjami zapraszamy na stronę Hondy, gdzie znajduje się formularz zgłoszeniowy.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę