tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Hayabusa vs ZX-14R - pojedynek gigantów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Hayabusa vs ZX-14R - pojedynek gigantów

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.10.11, 09:17 9 Drukuj

Kawasaki zabrało swoją konkurencję na tor wyścigów na 1/4 mili

Razem z premierą nowej czternastki, Kawasaki wypuściło ciekawy film promocyjny. Jasne jest, że bezpośrednim rywalem dla ZZR1400 jest Suzuki Hayabusa. Przypomnijmy, że według katalogu Suzuki waży 260 kg czyli o 8 kg mniej niż Kawasaki. Teoretycznie (z doładowaniem dynamicznym w przypadku obu sprzętów) ma też o 3 KM mocy więcej, czyli 213 KM.

Kawasaki jednak wciąż jest przekonane, że zaprezentowało najlepiej przyśpieszający motocykl na świece. Rozwiązanie jest więc tylko jedno – porównać oba sprzęty w akcji. Motocykle zabrano na tor wyścigów na 1/4 mili, dano im tyle samo paliwa i takie same ustawienia zwieszeń. Nawet kierowcy zamienili się miejscami po kilku startach.

Spodziewaliście się takiego wyniku i czasu, jaki osiągnął przecież seryjny motocykl? Wzorem walki na spoty reklamowe pomiędzy BMW i Aprilią, czekamy na odpowiedź Suzuki.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę