tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson wprowadza ekskluzywny zestaw akcesoriw dla motocykli Pan America
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson wprowadza ekskluzywny zestaw akcesoriw dla motocykli Pan America

Autor: Informacja prasowa 2022.09.08, 09:21 Drukuj

Harley-Davidson wprowadza we wrześniu na rynek ekskluzywny zestaw akcesoriów Adventure, aby zapewnić maszynie jeszcze większe możliwości i osiągi. Oferta będzie dostępna dla wybranej liczby posiadaczy motocykli Pan America.

Nazywany "zestawem przygodowym" i dostępny tylko w autoryzowanych salonach Harley-Davidson w regionie EMEA, składa się m.in.: z podzespołów sportowych Screamin’ Eagle™, świateł pomocniczych LED Daymaker™, osłony na chłodnicę, osłony na reflektor oraz innych elementów.

NAS Analytics TAG

Dostępna jest tylko ograniczona liczba zestawów do wyczerpania zapasów. Klienci, którzy kupią zestaw Adventure, będą mieli również możliwość dalszego doposażenia swojej maszyny, dodając dedykowany zestaw kufrów Pan America Aluminum Luggage pack.

Od wprowadzenia na rynek w 2021 roku Pan America zdobył wiele nagród na całym świecie, w tym za innowację roku 2021 MCN za system adaptacyjnej wysokości jazdy, tytuł Motocykl Roku 2021 wg. motorcycle.com, czy tytuł Motocykla Roku w Tajlandii w kategorii ADV, który został przyznany przez międzynarodowe jury.

Adresy autoryzowanych dealerów Harley-Davidson można znaleźć na www.harley-davidson.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr