tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson drze acha z Indiana w internetowej reklamie [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson drze acha z Indiana w internetowej reklamie [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.02.18, 12:12 Drukuj

Reklamy zawierające bezpośrednie odniesienia do produktów konkurencji są za oceanem dużo popularniejsze niż u nas, jednak nawet tam mają one zazwyczaj dosyć łagodny wydźwięk. Harley poszedł jednak bardzo grubo, wyciągając na wierzch rzeczy, które marketingowcy Indiana starali się zasypać jak najgrubszą warstwą ziemi. 

Konkurencja pomiędzy Harleyem, a Indianem mocno się w tym sezonie zaostrzyła, głównie z powodu wejścia tej drugiej marki w segment turystycznych baggerów. Debiutujący model Challenger z nowym silnikiem o mocy 122 KM stał się bezpośrednim rywalem Harleya Road Glide. Ostatnia seria uszczypliwości zaczęła się od zorganizowanego przez Indiana testu, w którym obie te maszyny ciągnęły za sobą ciężkiego foodtrucka. Nie musimy oczywiście dodawać, kto to porównanie wygrał.

NAS Analytics TAG

Harley odpowiedział stanowczo, choć trafniej byłoby napisać, że odwinął konkurencji z liścia. W nieoficjalnej kampanii w mediach społecznościowych wypomina Indianowi pewną sztuczność i bycie listkiem figowym na przyrodzeniu koncernu Polaris. Na krążącej w sieci grafice można przeczytać następujące słowa (wolne tłumaczenie):

A tak szczerze, czy w młodości marzyliście kiedykolwiek o posiadaniu motocykla Polaris?

Budowaliśmy bazę naszych riderów (nie pozerów) przez 115 lat. Mamy ponad 700 dealerów w USA i maszyny, które zdefiniowały swój segment. To najlepszy czas, by dołączyć do naszego plemienia. Wyzwanie z holowaniem przyjęte - liczymy się w tej konkurencji od dawna.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr