tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson Tri Glide Ultra Classic 2009
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson Tri Glide Ultra Classic 2009

Autor: Eristof 2008.07.29, 09:10 2 Drukuj

Tego jeszcze nie było. Ultra Classic Electra Glide na trzech kołach.

Obok modelu V-Rod Muscle w ofercie handlowej na rok 2009 amerykańskiej marki H-D zobaczymy także trójkołowca o nazwie Tri Glide Ultra Classic. Jak nazwa wskazuje nowy trike powstał na bazie popularnego modelu Ultra Classic Electra Glide i należeć będzie do segmentu motocykli touringowych.

Tri Glida napędzać będzie silnik typu Twin Cam 103, który generuje około 137 Nm momentu obrotowego. Oprócz potężnej jednostki napędowej w maszynie tej nie mogło zabraknąć takich rozwiązań jak: wtrysk paliwa, 6‑stopniowa skrzynia biegów Cruise Drive, mocnych hamulców marki Brembo i dobrego zawieszenia. Jak na „pożeracza kilometrów" przystało, Tri Glide Ultra Classic ma dużą powierzchnię bagażową, bardzo wygodną kanapę, oraz pojemny zbiornik paliwa. Trike odziedziczył po swoim dwukołowym pierwowzorze jego styl i kształt, dzięki czemu traktowany jest jako pojazd kultowy.  

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę