tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Grzegorz Grygiel na quadzie w Heroes Legend 2009

Grzegorz Grygiel na quadzie w Heroes Legend 2009

Autor: Eristof 2008.09.30, 11:18 26 Drukuj

Pierwszy Polak na qudzie na trasie klasycznego Dakaru

W na starcie przyszłorocznej edycji rajdu Heroes Legend zobaczymy pierwszego w historii rajdu quada. Na pomysł przejechania trasy klasycznego rajdu Paryż - Dakar wpadł nasz rodak, Grzegorz Grygiel, który do tej pory znany był m.in. w środowisku wyścigów gokartów, czy rajdów samochodowych. Wystartuje on na quadzie sportowym Lucky Star SP 450S, którego silnik powstał na bazie Suzuki LTR 450. W trakcie rajdu wsparcia technicznego dla Poland Quad Team dostarczać będzie zespół Żakpol Team Extreme.

"Zawsze marzyłem, by wystartować w rajdzie Dakar. Niestety koszty, jakie się z tym wiążą są niebagatelne. Dlatego zdecydowałem się na start w Hereos Legend, którego trasa biegnie śladem klasycznego Paryż - Dakar. Jeszcze nikt na świecie nie przemierzył tej trasy na quadzie i dlatego chcę udowodnić światu, że jest to możliwe. Nie podjąłbym się tego wyzywania, gdyby nie pomoc i rady Piotra Krachulca, który jako jedyny z Polaków ukończył Heroes Legend na motocyklu." - powiedział Grzegorz Grygiel

Start pierwszego w historii rajdu Hereos Legend quada to niezwykłe wydarzenie. Więcej informacji na ten temat przekażemy wam już niebawem.

Zdjęcia
Komentarze 16
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: teo 07/06/2014 09:37

złodziej, kłamca, matacz

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę