tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Graham Jarvis - nowa legenda?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Graham Jarvis - nowa legenda?

Autor: Lovtza 2014.09.25, 10:26 1 Drukuj

Graham Jarvis, jeden z najlepszych na świecie specjalistów od hard enduro, bezdyskusyjnie trzyma formę. Brytyjczyk, który jest fabrycznym kierowcą Husqvarny, znany jest z produkcji przykuwających uwagę filmów, na których zobaczyć można próbkę jego jeździeckich możliwości.

NAS Analytics TAG

Przed wami kolejna z nich. Jarvis na szwedzkim wybrzeżu Bałtyku ujeżdża najnowszą Huskę TE300 oraz… model Cross 400, który zbudował offroadową legendę Husqvarny. To oczywiście materiał promocyjny, ale my na jazdę Grahama Jarvisa zawsze patrzymy z mieszaniną podziwu i niedowierzania…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr