tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Giacomo Agostini sceptycznie o szansach Rossiego NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Giacomo Agostini sceptycznie o szansach Rossiego

Autor: Lovtza 2013.01.22, 13:13 10 Drukuj

Giacomo Agostini, wyścigowa legenda i najbardziej utytułowany kierowca w historii wyścigów motocyklowych w wywiadzie dla portalu GPone.com sceptycznie odniósł się do szans Rossiego na zdobycie kolejnego tytułu mistrza Świata. Jak stwierdził Ago:

„Jestem przekonany, że Valentino Rossi nie jest jeszcze skończony jako kierowca wyścigowy, ale myślę, że zdobycie kolejnego tytułu będzie dla niego bardzo trudne.

Minęły już dwa lata od czasu kiedy Rossi wygrał wyścig i ponad trzy od czasu gdy był Mistrzem Świata w 2009. Poza tym, jest przecież o dwa lata starszy.

Wiek ma znaczenie. Gdyby tak nie było, ciągle bym się ścigał”

Agostini do tej pory pozostaje niepokonany jeśli chodzi o ilość zwycięstw w historii Grand Prix, notując 15 tytułów mistrza świata i aż 122 zwycięstwa w GP w latach 60’ i 70’ ubiegłego wieku. Rossi w chwili obecnej ma już 34 lata, ale większym zmartwieniem Włocha będzie zapewne doskonała dyspozycja młodszych i mocno zmotywowanych rywali z Hiszpanii – Lorenzo, Pedrosy, a w tym sezonie także Marqueza, którzy dziewięciokrotnemu Mistrzowi Świata z pewnością nie dadzą w tym sezonie taryfy ulgowej. 

A jak wy oceniacie szanse Rossiego na dziesiąty tytuł?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 9
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę