Filip Chajzer spełnia motocyklowe marzenie 88-letniej Pani Wandzi

Autor: Barry 2017.08.08, 19:30 2 Drukuj

Na facebookowy apel Filipa Chajzera zareagowały tłumy motocyklistów. Skala spontanicznej akcji chyba przerosła najśmielsze oczekiwania samego pomysłodawcy…

Filip Chajzer, znany ze swojej wszechstronnej aktywności i spontanicznych akcji, tym razem postanowił spełnić marzenie pewnej 88-letniej Pani. Zaczęło się od krótkiej informacji i apelu, który wczoraj wystosował na swoim facebookowym profilu, obserwowanym przez blisko 750 tys. osób.:

 "Słuchajcie. Jest akcja. Szybka i spontaniczna (jak zawsze). Zgłosiła się do mnie pewna przesympatyczna kosmetyczka z Warszawy... Jej klientką jest 88 letnia Pani Wandzia. Pani Wandzia całe życie jeździła na motocyklach. Do dzisiaj na widok przejeżdżającego moto jej serce bije mocniej. Głowa by chciała jeszcze raz, ten ostatni w życiu. Wiek niestety robi swoje, do tego mąż po wylewie, którym się opiekuje... Mimo wszystko energii ma podobno tyle co elektrownia atomowa. Dlatego uważam, że ten ostatni raz jest w zasięgu ręki. Jutro spełniam największe marzenie Pani Wandzi. Zabieram ją na cruising. Jeśli chcecie dołączyć to jutro o 18:00 czekajcie na nas na parkingu przy Plaży Nieporęt, Zegrzyńska 10H, 05-126 Nieporęt. Pokażmy, że nic nie może ograniczać marzeń, a szczególnie wiek!!! Chłopaki z klubu IMRG FIRST Poland przy MotoeXcluisive nie może was zabraknąć, kto jeszcze?"

Apel w błyskawicznym tempie rozprzestrzeniał się w środowisku motocyklowym przez kolejną, niecałą dobę. Efekt finalny przerósł chyba najśmielsze oczekiwania samego pomysłodawcy. Na parkingu przy Plaży Nieporęt pojawiły się prawdziwe tłumy motocyklistów. Najważniejsza bohaterka tego dnia - Pani Wandzia - była przeszczęśliwa!

Gratulujemy pomysłu i zaangażowania Panie Filipie! Oby jak najwięcej takich akcji, które poza spełnionym marzeniem, niosą też mnóstwo pozytywnej, dobrej energii i radości!

Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę