tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Fabryka Ducati w telewizji - odcinek Megafactories NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Fabryka Ducati w telewizji - odcinek Megafactories

Autor: Informacja prasowa 2011.06.10, 16:08 2 Drukuj

Bolońska fabryka Ducati doczekała się głównej roli w znanym i lubianym cyklu dokumentalnym na National Geographic Channel - w Megafactories

Cykl pozwala widzom wejść w świat zaawansowanego przemysłu, wielkich fabryk, logistyki oraz obejrzeć „od kuchni”, jak powstają produkty, które niejednokrotnie osiągnęły status kultu pośród swoich fanów. Od przygotowania miejsca pracy w magazynie, po światową renomę i pożądanie - widzowie mają okazję prześledzić cały proces produkcji, łącznie ze wszystkimi, niezliczonymi czynnościami, które mu towarzyszą.

Ducati doskonale wpisuje się w schemat programu. To kult i ikona motoryzacji, to coś więcej niż zwykła linia produkcyjna, to ludzie którzy stoją za każdym wyprodukowanym modelem, to ich prawdziwa pasja i wielopokoleniowe przywiązanie do marki. Wszystko to powiązane jest z technologią, wyrafinowanymi działami rozwoju, oraz wieloletnią tradycją. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć magazyny, linie produkcyjne, stanowiska diagnostyczne, czy testy gotowych już motocykli oraz „zwiedzą” muzeum marki.

Odcinek poświęcony fabryce Ducati będzie miał swoją premierę na National Geographic Channel 14. czerwca 2011 o godzinie 21:00.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę