tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 FRS Zamo - promocja stuntu w TVN Turbo
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

FRS Zamo - promocja stuntu w TVN Turbo

Autor: Piotr Jdrzejak 2011.06.22, 16:48 8 Drukuj

Przy okazji zawodów stunterskich Moto Show w Bielawie, które zresztą wygrał Łukasz Bełz, stunterów z FRS Zamość dorwała ekipa TVN Turbo.

NAS Analytics TAG

W efekcie bracia Łukasz, Sebastian i Kamil Bełz będą bohaterami programu „Pojechany Łikend”. O co w ogóle chodzi? Program na na celu promowanie turystyki aktywnej. W skrócie, prowadzący przemierza Polskę w poszukiwaniu ciekawych plenerów i miejsc, w których aktywnie można spędzić wolny czas i uprawiać sporty ekstremalne. Zamojszczanie zostali przez producentów programu wybrani spośród kandydatów biorących udział w Bielawskich zawodach. Sebastian Bełz uchyla rąbka tajemnicy i mówi, że będzie trochę nagrań z zawodów, ale przede wszystkim sporo dobrej zabawy i promocji regionu województwa dolnośląskiego. Emisja odcinka na kanale TVN Turbo w poniedziałek, 27. czerwca o 22:00

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
cyrkle na zbiorniku FRSLukasz FRS biblioteka
NAS Analytics TAG
Seba FRS cyrklecyrkle reka na ziemii lukasZ frs
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Autor:Malana 09/07/2011 17:31

Nagra kto ten odcinek?

Odpowiedz
Autor:thoms 22/06/2011 18:16

szkoda e nie lubelskiego

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr