tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 EuroTripTeam - do Turcji na CB500
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka podroze 950
NAS Analytics TAG
motul belka podroze 420
NAS Analytics TAG

EuroTripTeam - do Turcji na CB500

Autor: EuroTripTeam 2011.08.11, 11:24 5 Drukuj

Tam gdzie nas oczy poniosą 2011”

EuroTripTeam - jesteśmy paczką motocyklistów, których poza pasją motocyklową połączyło zamiłowanie do podróży i... Honda CB500. Mieszkamy w różnych rejonach Polski. Poznaliśmy się... No właśnie, na dobrą sprawę poznaliśmy się podczas zeszłorocznej wyprawy, w czasie której pokonaliśmy około 5 500 km przez 8 krajów Europy i odwiedziliśmy wiele pięknych miejsc.

NAS Analytics TAG

Chyba się polubiliśmy, skoro w tym roku ponownie ruszamy razem na szlak. Podobnie jak rok temu, w naszych głowach zrodził się plan lekko zwariowany, ale jak najbardziej poważny. Chcemy dotrzeć do Azji, choć na chwilę, zasmakować tureckiego kebabu.

Co poza tym? Tego nawet my nie wiemy. Idea, tak jak przed rokiem, jest następująca: wspólne spotkanie pewnego pięknego dnia, pogaduchy, grill, nocleg, a na drugi dzień wyruszyć przed siebie, dosłownie, tam gdzie nas oczy poniosą... Nie mamy ustalonych tras, przebiegów dziennych, noclegów; Zabieramy ze sobą namioty i to co może się przydać do przetrwania poza cywilizacją. Chcemy przeżyć kolejną przygodę, odwiedzić piękne miejsca, poznać kawałek świata, bo po to właściwie się żyje prawda?

Nie chodzi o wegetacje, siedzenie całymi dniami przed telewizorem, czy chociażby z góry zaplanowany, bezpieczny, dwutygodniowy pobyt na wakacjach w nadmorskim kurorcie. Z naszych doświadczeń wynika, że życie oferuje o wiele więcej, kiedy przyjmujemy je takim jakim jest, bogate w niespodzianki, urokliwe miejsca i fascynujących ludzi…

Na obecną chwilę w skład naszej ekipy wchodzi 6 osób na 5 motocyklach, trzy Hondy CB500, jeden Transalp i jeden Harley-Davidson Dyna. Może dołączy jeszcze jedna osoba, ale to się okaże przed samym wyjazdem.

Aktualne informacje o nas, o przygotowaniach do tegorocznej wyprawy, o tym co przeżyliśmy rok temu, oraz kilka innych rzeczy znajdziecie na naszym profilu na Facebooku. Jak tylko warunki nam pozwolą, to będą pojawiały się tam wieści z trasy tegorocznej wyprawy. Gdy już wrócimy, to oczywiście zdamy relację z naszego wyjazdu i podzielimy się fotografiami, które znajdziecie na Ścigacz.pl!

Partnerami naszego projektu są:

  • Patronat medialny – portal motocyklowy Ścigacz.pl
  • Polska Agencja Fotograficzna Terytorium (http://terytorium.net/). 
  • Bardzo dziękujemy jej właścicielowi, Sławkowi Kowalewskiemu (http://www.slawomir-kowalewski.com.pl/) za wsparcie w zakresie wykonania części zdjęć z przygotowań, opracowania fotografii do publikacji, udzieleniu praktycznych porad i uwag dotyczących robienia zdjęć w czasie wyprawy.

Śledźcie nasze przygotowania i przebieg kolejnej przygody, trzymajcie za nas kciuki! W oczekiwaniu opowieści z wyprawy, zobaczcie prezentację, jak wyglądała nasza podróż rok temu:

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka podroze 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka podroze 950
    NAS Analytics TAG
    na gr