tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Eska Rider Show 3. Spektakularne otwarcie sezonu motocyklowego w Drawsku Pomorskim
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Eska Rider Show 3. Spektakularne otwarcie sezonu motocyklowego w Drawsku Pomorskim

Autor: Informacja prasowa 2023.05.29, 10:06 Drukuj

Piękna pogoda, tłumy ludzi, mnóstwo atrakcji dla całych rodzin, dziesiątki wystawców, dobra muzyka i to, co najważniejsze, czyli setki motocykli, które przyjechały z różnych zakątków Polski. W sobotę, 20 maja Drawsko Pomorskie stało się motocyklową stolicą Pomorza Zachodniego. Wszystko za sprawą Eska Rider Show 3 - wydarzenia, które w tym roku pobiło prawdziwy rekord frekwencji. To było wyjątkowe rozpoczęcie sezonu motocyklowego, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy tego dnia odwiedzili Park Chopina.

- Może zabrzmi to nieskromnie, ale nie jesteśmy zaskoczeni frekwencją podczas trzeciej edycji Eska Rider Show - tak w jednym zdaniu podsumowuje wydarzenie Krzysztof Grobela, dyrektor regionalny Radia ESKA.

NAS Analytics TAG

Trzecia edycja Eska Rider Show była wyjątkową okazją, by z wielką pompą otworzyć sezon motocyklowy, ale także by w jednym miejscu z bliska zobaczyć setki wyjątkowych jednośladów, w tym również prawdziwych unikatów. W Drawsku Pomorskim spotkali się nie tylko pasjonaci zakochani w motocyklach, ale także miłośnicy motoryzacji i ci, którzy chcieli miło spędzić czas wolny w pogodny majowy dzień.

Chociaż głównym założeniem Eska Rider Show jest możliwość spotkania ludzi, których łączy jedna pasja, a motocykle stanowią część ich życia, nie był to tylko zlot motocyklowy, ale wydarzenie dla całych rodzin, wypełnione licznymi atrakcjami, zaplanowane dosłownie co do minuty. Zarówno na scenie, jak i w "Garażu Radia ESKA" i kilku innych miejscach odbywały się widowiskowe pokazy, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, potężna dawka dobrej muzyki i rozmowy z ciekawymi ludźmi o technice jazdy, rozwijaniu umiejętności, nowinkach technicznych i szeroko pojętym bezpieczeństwie.

Miłośnicy widowiskowej jazdy mogli zobaczyć spektakularny pokaz Gymkhany polegający na precyzyjnym pokonaniu toru sprawnościowego oznaczonego pachołkami, złożonego ze slalomów, rotacji i innych figur, w jak najkrótszym czasie i z jak najmniejszą liczbą błędów. Bardziej odważni uczestnicy wydarzenia mogli też sami "stanąć na kole" na symulatorze wheelie.

Swoją ofertę zaprezentowało również kilkudziesięciu wystawców, zarówno z branży motoryzacyjnej, jak i wielu innych. Podczas Eska Rider Show 3 nikt nie był głodny. W ramach Festiwalu Smaków Food Trucków można było się posilić w jednej z kilkunastu mobilnych restauracji i skosztować potraw z najróżniejszych zakątków świata.

Eska Rider Show 3 to również niecodzienna okazja, by osobiście spotkać się z ekipą Radia ESKA, zdobyć wyjątkowe "eskowe" gadżety i bawić się przy największych tanecznych hitach na czasie. Jak na wielkie plenerowe wydarzenie przystało, nie zabrakło również muzyki na żywo. Otwarcie sezonu motocyklowego uświetnił koncert zespołu FalkenBlues.

- Tworzymy ten event już po raz trzeci, a 20-osobowy zespół czuwający nad wszystkim doskonale wie co ma robić - dodaje Krzysztof Grobela. - Oczywiście dla imprez plenerowych najważniejsza jest pogoda, a ta tego dnia była wymarzona. Cieszy nas fakt coraz większego zasięgu imprezy, a marka Eska Rider Show jest już rozpoznawalna nie tylko w regionie, ale i w kraju, o czym świadczą motocykliści i wystawcy z różnych części Polski.

Dyrektor regionalny Radia ESKA nie kryje swojego zadowolenia z efektów imprezy, którą odwiedziły prawdziwe tłumy. Podczas trzeciej edycji Eska Rider Show parł rekord frekwencji.

- Jak zawsze głównym "motorem" imprezy był bogaty program - podsumowuje Krzysztof Grobela. - 7-godzinny, napompowany atrakcjami scenariusz, który gwarantował, że nikt na miejscu nie mógł się nudzić. Jesteśmy Radiem ESKA dlatego wszystko kręciło się wokół muzyki, rozrywki i prawdziwego flow. Lubimy zaskakiwać, dlatego w tym roku wymyśliliśmy bezpłatne usługi barbera, do którego kolejki nie miały końca. Jak zwykle na imprezach motocyklowych najbardziej widowiskowe były pokazy Gymhkany, czy stuntu. Mnóstwo osób skorzystało z symulatora weelie, a konkurs na najgłośniejszy wydech to prawdziwa perełka w naszym programie. Energetyczne spotkanie z eskową ekipą Kamena Rally Team, rozmowy o Dakarze i projekcie Nasi Na Dakar były niezapomniane, a Ich efektowne, trójkołowe slingshoty mocno cieszyły oko odwiedzających. Ci bardziej wymagający skierowali swoją uwagę na szkolenia sportowej, ale bezpiecznej jazdy. Szkolenia prowadzone były oczywiście przez najlepszych ludzi w regionie. Pozytywne komentarze i feedback, który w dalszym ciągu otrzymujemy pozwala nam ambitnie myśleć o kolejnej edycji. Wiemy już, że tak napisany program sprawdził się, dlatego nasza rola w tym by każdego roku zaskakiwać i dostarczać jeszcze więcej emocji. Gwiazda ogólnopolskiego formatu z dużym koncertem? Dlaczego nie…

Dla wszystkich, którym nie udało się dotrzeć do Drawska Pomorskiego 20 maja, mamy dobrą wiadomość. Kolejna edycja Eska Rider Show odbędzie się już za rok.

Relację video z Eska Rider Show 3 znajdzecie TUTAJ.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr