tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 EnduroGP Finlandii - podsumowanie wideo Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

EnduroGP Finlandii - podsumowanie wideo

Autor: Beavis 2016.06.14, 11:13 Drukuj

Eero Remes i Matthew Phillips dzielą się zwycięstwami podczas GP Finlandii.

W ubiegły weekend odbyła się 7/8 runda Mistrzostw Świata Enduro. W Finlandii pierwszego dnia najszybszy okazał się nie kto inny jak Fin Eero Remes (TM). Remes wyprzedził drugiego w generalce Steve Holcombe’a (Beta) o 24. sekundy. Trzeci na metę dojechał Nathan Watson (KTM).

Zwycięstwo Matthew Phillipsa drugiego dnia zrównało Australijczyka z Remesem. Obydwaj posiadają po 125 punktów, trzeci Holcombe traci do nich 27. oczek.

Kolejna impreza już w najbliższy weekend w okolicach szwedzkiej miejscowości Enkoping.

Foto: endurogp.org

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę