tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Electra Glide Elvisa Presleya na sprzedaż. Mały przebieg, zadbany, pierwszy właściciel
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Electra Glide Elvisa Presleya na sprzedaż. Mały przebieg, zadbany, pierwszy właściciel

Autor: Raff 2019.08.12, 15:58 Drukuj

Harley-Davidson FLH 1200 Electra Glide z 1976 roku, należący do Elvisa Presleya, został wystawiony na aukcję w domu Bonhams. Eksperci przewidują nowy rekord. 

Motocykl jest w nienagannym stanie technicznym, a licznik przebiegu wskazuje, że przejechał on zaledwie 126 mil, czyli około 200 km. Eksperci szacują, że cena, jaką zapłaci nabywca, może wynieść nawet 2 miliony dolarów. Motocykl nie był używany przez Króla zbyt często. Po jego śmierci, przez 30 lat pełnił rolę eksponatu w Pioneer Auto Muzeum w Murdo.

NAS Analytics TAG

Poprzedni rekord aukcyjny dotyczący motocykla należy do Vincenta Black Lightninga, którego sprzedano w ubiegłym roku za 929 tys. dolarów. Biorąc jednak pod uwagę, że wystawiony Harley należał do jednej z największych ikon popkultury, należy spodziewać się znacznie wyższej ceny.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę