tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ekipa LRP Poland odkrywa karty
NAS Analytics TAG
2020 06 01 KTM Bonus rejestracyjny 950 200
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Ekipa LRP Poland odkrywa karty

Autor: Informacja prasowa 2016.03.04, 15:18 1 Drukuj

Motocyklowa ekipa LRP Poland do sezonu 2016 przystąpi w wyjątkowo mocnym i pełnym gwiazd składzie, rywalizując zarówno w mistrzostwach Polski WMMP, jak i w mistrzostwach świata World Endurance.

Czołowy polski zespół wystawi w mistrzostwach Polski aż sześć motocykli BMW S1000RR, których dosiądą; w klasie Superstock 1000 nowy reprezentant ekipy i najmłodszy w historii motocyklowy mistrz Polski Marcin Walkowiak oraz najszybsza Polka, słynna Monika Jaworska. W klasie Superbike do jeżdżącego menedżera zespołu Bartłomieja Lewandowskiego dołączy kolejna nowa twarz, Piotr Prendota, z kolei w pucharze Polski klasy Rookie 1000 barw LRP Poland bronić będą Krzysztof Giedrojć i Dariusz Muszyński.

NAS Analytics TAG

Motocykliści LRP Poland szykują się także do przełomowego startu w pełnym cyklu mistrzostw świata World Endurance, który rozpocznie się już w kwietniu od jednego z najsłynniejszych wyścigów na świecie; 24-godzinnych zmagań we francuskim Le Mans. Za sterami BMW S1000RR w fabrycznej specyfikacji i na najnowszych oponach Pirelli zmieniać się będą Bartłomiej Lewandowski, Marcin Walkowiak i Paweł Górka, podczas gdy Piotr Prendota pełnić będzie rolę zawodnika rezerwowego. Menedżerem zespołu podczas rund World Endurance będzie jeden z najsłynniejszych francuskich motocyklistów, były mistrz świata, a także wielokrotny mistrz Polski, Gwen Giabbani.

Ekipa LRP Poland rozpocznie sezon 2016 już 14 marca od oficjalnych testów Pirelli na torze Almeria. Prosto z Hiszpanii zespół uda się do francuskiego Le Mans. Start Polaków w MŚ World Endurance relacjonować na żywo będzie stacja Eurosport.

"Po udanym poprzednim sezonie w tym roku robimy kolejny ogromny krok naprzód, nie tylko powiększając zespół w mistrzostwach Polski, ale także debiutując w pełnym cyklu mistrzostw świata - podkreśla jeżdżący menedżer i założyciel ekipy, Bartłomiej Lewandowski. - Dziękujemy Markowi Szkopkowi za wspólnie spędzone lata i jednocześnie witamy w naszych szeregach imponująco szybkiego Marcina Walkowiaka, najszybszą kobietę w historii polskich wyścigów, Monikę Jaworską oraz Piotra, Krzysztofa, Dariusza i Pawła. Jestem pewien, że wszyscy nasi reprezentanci walczyć będą w tym roku o najwyższe pozycje w swoich klasach."

"Ogromne emocje czekają nas także w mistrzostwach świata - dodaje szef zespołu. - Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że naszym menedżerem podczas rund World Endurance będzie sam Gwen Giabbani. Ma to wymiar nie tylko praktyczny. Gwen to nie tylko Francuz, który jak nikt inny zna specyfikę tej serii, ale także szalenie doświadczony były mistrz świata, który z pewnością pomoże nam realizować nasze cele na arenie międzynarodowej. Wielkimi krokami zbliżamy się już do pierwszych testów i wyścigów. Jestem przekonany, że to będzie dla całej ekipy LRP Poland, a także polskich kibiców, wyjątkowy sezon."

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr