tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati się przeprowadza NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati się przeprowadza

Autor: Anna Jędrasiak 2009.04.28, 09:34 Drukuj

Ducati przenosi się z historycznej fabryki  zlokalizowanej w Borgo Panigale  do nowego obiektu w Persicetana

Ducati się przeprowadza. Dotychczasowa, historyczna już  fabryka zlokalizowana w Borgo Panigale ustąpi miejsca nowemu obiektowi w Persicetana.  Ducati jednak nadal pozostaje wierne Bolonii. Zmiana lokalizacji została podyktowana względami zarówno ekonomicznymi, jak też współpracą między  włoskim producentem,  uniwersytetem oraz miejscowymi władzami. 

Nowy obiekt ma  165.000 metrów kwadratowych. Znajdzie się w nim odpowiednio duża powierzchnia  na wyeksponowanie maszyn marki,  restaurację, miejsce przeznaczone na organizowane przez Ducati imprezy oraz tor testowy.  W przyszłości najprawdopodobniej znajdzie się tam także centrum badawcze.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę