tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati na sprzedaż
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati na sprzedaż

Autor: Łukasz „Boczo” Tomanek 2012.02.14, 08:04 10 Drukuj

Nie, nie mówimy o Panigale, kawie, perfumach czy pierścionku. Mówimy o firmie Ducati. Jeśli aktualnie na swoim koncie możesz doliczyć się 1,6 miliarda Euro, to mamy dobre wiadomości. Dokładnie taka kwota potrzebna jest do nabycia legendarnego koncernu z Bolonii. Pierwotny plan obejmował wystawienie Ducati na giełdzie, ale obecnie rozważa się, i to bardzo poważnie, sprzedanie firmy koncernowi samochodowemu.

No właśnie. I tutaj robi się ciekawie. Któż z samochodowych potentatów może chcieć kupić ekskluzywną firemkę motocyklową? Zgadliście. BMW lub VW. A co z Mercedesem? Wszak nie tak dawno w mediach aż huczało od potwierdzenia współpracy Ducati z AMG. Cisza. Warto wspomnieć, że Ferdinand Piëch, głowa Volkswagena, stwierdził kiedyś, że fajnie byłoby mieć jakąś firmę motocyklową na własność, jako bilet wstępu do świata dwóch kółek. To wszystko może dla niektórych wyglądać jak brutalna dekapitacja króla, ale pamiętajmy, co stało się z Lamborghini kiedy stery przejęło Audi.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Rob 14/02/2012 10:51

W ktorym wieku ty zyjesz?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę