tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Diavel Dark - taki diabe straszny
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Diavel Dark - taki diabe straszny

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2013.06.14, 11:37 5 Drukuj

Umówmy sie, Włosi, zwłaszcza ci z Ducati uwielbiają wypuszczać edycje specjalne swoich motocykli. W związku z tym zaprezentowano właśnie Diavela w wersji Dark.

NAS Analytics TAG

Nazewnictwo "Dark" to nie nowość dla Ducati. Wcześniej "Dark" były także małe Multistrady czy Monstery. Wraz z mrocznym malowaniem, w latach ubiegłych Dukaty Dark były nieco tańszymi wersjami modeli bazowych. Nic z tych rzeczy nie ma miejsca w przypadku Diavela, który oprócz mrocznego malowania dostał trochę carbonu. Prawdę mówiąc, takie szatańskie barwy zdecydowanie nam do Diavela pasują. Swoją droga, podobny film widzieliśmy niedawno pokazujący inny motocykl. Zgadniecie jaki?

Dajcie nam znać w komentarzach, co sądzicie o mrocznym Diavelu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr