tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Diavel Dark - taki diabeł straszny NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Diavel Dark - taki diabeł straszny

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.06.14, 11:37 5 Drukuj

Umówmy sie, Włosi, zwłaszcza ci z Ducati uwielbiają wypuszczać edycje specjalne swoich motocykli. W związku z tym zaprezentowano właśnie Diavela w wersji Dark.
NAS Analytics TAG
Nazewnictwo "Dark" to nie nowość dla Ducati. Wcześniej "Dark" były także małe Multistrady czy Monstery. Wraz z mrocznym malowaniem, w latach ubiegłych Dukaty Dark były nieco tańszymi wersjami modeli bazowych. Nic z tych rzeczy nie ma miejsca w przypadku Diavela, który oprócz mrocznego malowania dostał trochę carbonu. Prawdę mówiąc, takie szatańskie barwy zdecydowanie nam do Diavela pasują. Swoją droga, podobny film widzieliśmy niedawno pokazujący inny motocykl. Zgadniecie jaki?

Dajcie nam znać w komentarzach, co sądzicie o mrocznym Diavelu.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę