tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati 916 na ścianie - dekoracja wnętrz XXI wieku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati 916 na ścianie - dekoracja wnętrz XXI wieku

Autor: Łukasz „Boczo” Tomanek 2011.04.27, 09:29 10 Drukuj

Zamiast feromonów, Ducati 916 na ścianie

Ludzie na ścianach swoich mieszkań wieszają różne rzeczy. Plakaty Disneya, obrazy, których nikt nie rozumie, gitary, aby dziewczyny chętniej zdejmowały bieliznę, wypchane głowy łosi. Czy ktoś kiedyś jednak wpadł na to, aby powiesić na ścianie Ducati 916? Okazuje się, że tak. Wiemy, że zdjęcie obok nie jest najnowsze, ale jest na tyle zachwycające, że musieliśmy je tu umieścić.

Wyobraź sobie następujący scenariusz. Poznajesz w barze dziewczynę, fanatyczkę Ducati, rzeczy idą po twojej myśli i prędzej czy później jesteście w twoim mieszkaniu. Zapalasz światło w salonie, a oczom wkrótce robiącej ci śniadanie kobiety ukazuje się czerwone Ducati 916 na ścianie. Poradniki podrywacza? Feromony? Stara, dobra, bolońska motoryzacja będzie skuteczniejsza. Z Banditem 1200 ta akcja nie przejdzie, prawda?

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 7
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę