tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati 1199 SuperQuadro - superbike znowu na torze
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati 1199 SuperQuadro - superbike znowu na torze

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.09.12, 08:58 1 Drukuj

Pamiętacie Ducati 1199? Na pewno, bo Boloński producent nie pozwala o nim zapomnieć. Superbike o jeszcze nieznanej nazwie został przyłapany po raz kolejny, znowu w trakcie testów na torze. To zdjęcie wprawdzie nie zdradza wiele nowych informacji. Zauważyć można, że z przodu znalazło się zawieszenie z najwyższej półki, Ohlins FGR. Tylny zawias to też produkt szwedzkiego producenta, a jest montowany horyzontalnie. Układ wydechowy kończy się pod motocyklem i ma dwie końcówki.

Co ciekawe, mówi się, że wraz z nowym modelem, Ducati nie planuje wprowadzić do wyścigów World Superbike swojego fabrycznego zespołu. Póki co taka taktyka działa wyśmienicie – Carlos Checa na Ducati rządzi i dzieli. Nie wiadomo jednak, czy prywatne zespoły pokuszą się na nowy, jeszcze sobie nie znany i z pewnością drogi sprzęt.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę