tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Drezno-Wrocław 2008 - prolog zdominowali Polacy!

Autor: Eristof 2008.06.29, 16:13 Drukuj

Już w pierwszym dniu najtrudniejszego rajdu terenowego w Europie, nasi reprezentanci zdominowali prolog, wywalczając pierwsze miejsca startowe w wszystkich czterech kategoriach. Z pierwszych pozycji startowych wystartują:

quady - Krzysztof Kretkiewicz
motocykle - Wojciech Rencz
samochody - Marek Schwarz
ciężarówki - Krzysztof Ostaszewski

Świetnym przejazdem może również pochwalić się Jacek Bujański, który dosiadając nową Yamahę Grizzly 550 uplasował się tuż za „Krecikiem". Powody do radości, po zdobyciu piątej pozycji startowej, ma z pewnością także Łukasz Kędzia, który swoją przygodę z quadami rozpoczął zaledwie kilka miesięcy temu. Ostatni z naszych quadowców - Mariusz Ryczkowski, z powodu problemów technicznych niestety nie mógł walczyć do końca prologu. Na szczęście dzięki sprawnej pomocy swojego serwisu Yamaha Grizzly 700 została szybko przygotowana do niedzielnego etapu rajdu, który rozegra się na podberlińskich terenach Tropical Island.

Wśród motocykli, oprócz Wojciecha Rencza, który na mecie pojawił się z ponad półtora minutową przewagą nad drugim zawodnikiem, wystartowali także Marek Trzciński oraz Miłosz Jaskólski. Ostatniego z nich także dopadł pech, gdyż jego motocykl również uległ awarii i podzielił los Mariusza Ryczkowskiego.

Pierwszy etap rajdu Drezno-Wrocław 2008 rozpocznie się w niedzielne przedpołudnie, kiedy to wszyscy zawodnicy wystartują z mostu Augusta do podberlińskiego ośrodka Tropical Island. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów i życzymy im jeszcze więcej sukcesów.

Zdjęcia
Drezno kampingmiasteczko wyscigowe
ciezarowki manciezarowka na gasienicach
EXC 530 Wojtek Renczgigant man-kat
hala przejazd szwajcarJacek Bujanski z serwisantem
Mariusz RyczkowskiKrzysztof Kretkiewicz
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę